Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Görevini bıraktığını açıklayan üst klasman futbol hakemi Bünyamin Gezer, Galatasaray'ın kalesini koruyan Muslera'nın kırmızı kart gördüğü Kardemir Karabükspor-Galatasaray karşılaşmasından sonra kendisine maç verilmediğini ve bunun hakemliği bırakmasındaki en büyük etken olduğunu söyledi.

ilahi adalet
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

Görevini bıraktığını açıklayan üst klasman futbol hakemi Bünyamin Gezer, Galatasaray'ın kalesini koruyan Muslera'nın kırmızı kart gördüğü Kardemir Karabükspor-Galatasaray karşılaşmasından sonra kendisine maç verilmediğini ve bunun hakemliği bırakmasındaki en büyük etken olduğunu söyledi.

ilahi adalet

ya bıraktığına dair basın toplantısı mı artık yazılı mı vermiş neyse o çok komik, tam metin bulup okuyun bir yerden.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.resimyukleyin.net/images/98422756342901700040.jpg

Azerbaycan maçı sonrası bu kare. Sol alttaki 5-10 gişeden çıkmaya çalışıyor insanlar. Bir de bunun metro devamı var part 2 olarak.

Dün 1-2 şaklaban yorumcu ne olacak yea Avrupada da insanlar stada yürüyor, niye yol istiyor Galatasaray taraftarı, yürüyecekler bir zahmet diyordu. Salıcaksın onu buraya al yürü diyeceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

ya o fotograf korkunc gorunuyor da insanlar da sabırsız. ben ilk 2 maca gittim stad acıldıktan sonra, 15-20 dk dısarda bisiler yedim ictim, bekledim kalabalıgın gitmesini. mis gibi oldu. zaten cok sık metro seferi koyuyorlar mac gunune sıkıntı olmuyor yani.

mal gibi once ben gidicem tribine girersen arada ezilip geberirsin diger mallarla beraber.
Sosyal ağlarda paylaş

Cıkıp gitmek mallık degil, biz de stadda yatmıyoruz zaten. Kalabalıgın arasına dalmak mallık, sakince takılsa herkes zaten yavas yavas eriyor kalabalık. Oyle saatler surmuyor olimpiyat stadındaki gibi.

Ama ayılar ille tellere yuklenecekler, arkadadan birbirlerini ittirecekler falan. Baska turlu cıkamayacaklarını sanıyor cunku denyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

bende 40 bin kişilik maçlara gittim

zihniyet yüzünden oluyor o.herkes koşuyor.normal davransalar maks 15 dakka geç binerler metroya

gişe konusunda gişe az orda evet.ama çok abartıldı ulaşım

yani sonuçta binlerce kişiden bahsediyoruz.insna kalabalıgı olmadan binlerce kişi nasıl ulaşabilir ztn öyle bi model mi var

insanlar boşuna kaos ortamı yaratıyorlar orda.kavga gürültü stres.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

bende 40 bin kişilik maçlara gittim

zihniyet yüzünden oluyor o.herkes koşuyor.normal davransalar maks 15 dakka geç binerler metroya

gişe konusunda gişe az orda evet.ama çok abartıldı ulaşım

yani sonuçta binlerce kişiden bahsediyoruz.insna kalabalıgı olmadan binlerce kişi nasıl ulaşabilir ztn öyle bi model mi var

insanlar boşuna kaos ortamı yaratıyorlar orda.kavga gürültü stres.

mesela ben orada insanlıktan çıkılıyor, metro dayanmıyor, rezalet falan dediler diye bon jovi konserinden son şarkıdan önce çıktım, sonunu göremedim.

Kuzenleri bekleyecektim dışarıda ayrıydık işte, çıkmadı onlar, çıkışlarını bekledim birde dışarıda falan derken konserden 20 dakika sonra dışarıya doğru hareket etmeye başladık asfasd

bir tek ilk gişelerden çıkışta biraz sorun yaşadık onda da herkes ortaya yüklenmişti, kenarlardaki gişelerden birinden aktık direk,

metroya koşmadık, diğer insanlarda gayet normal yürüdü. Metroya geldik sıra vardı kapı aralıklarında, birinciye binemedik ikinciye bindik rahat rahat geldik.

Hani gişeler cidden sorun olabilir fakat metro düzeninde hiçbir sorun yok. Bon Jovi konserine gelenlerde insan, maça gelenlerde insan ama işte aradaki fark. Maçlardaki o çapulcular senin benim gibi adamların da dönüşünü rezil ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

rew: yok öyle bişi

ben gittiğim maçlarda 85 87 civarlarında cıktım.ki gittiklerimden biri 42 bin kişi vardı diğerinde 35 falandı.

30 saniye sürmedi gişeden geçmem

evet gişeler biraz ağır ittirmesi falan zor.birde az

ama hala abartı.yani oraya 100 tanede gişe koysan herkes koştuktan sonra yine sıkışırsın

insanlar biraz sakin davranmalı.yani sanki hayatlarının son 20 dakkasıymış gibi davranıyorlar.15-20dk geç binsen nolcak metroya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...