Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Novichok said:

Sergen'in NTVsporda bir programı vardı.

Ersin Düzen: Günümüzde transferler yapılırken birçok kriter gözönüne alınıyor, futbolcunun özel hayatına artık klüpler önem veriyor bla bla bla....
Sergen: Eskiden beri öyle aslında Ersin. Benim Almanya'ya transfer olasılığım vardı, adamlar bir araştırmışlar, direk haber yolladılar sonra menajerime kusura bakmayın diye.
*Ersin Düzen yarılır, bir 20-30 saniye aralıksız güler*
Ersin Düzen: Evet.... Sevgili seyirciler çok özür dilerim canlı yayın da olsa insan bazen kendine hakim olamıyor... Neyse biz sohbetimize devam edelim.....

Facebookta bir yerde vardı da videosu kim bulacak şimdi.

http://www.youtube.com/watch?v=QIuOf7HG0LA
Sosyal ağlarda paylaş

ya nilep, ne alakası var?Siyaset değil ki bu, futbol.Siyasetçi parayı değil vatandaşın huzur ve refahını en öne koymak zorunda(böyle olmuyor, o ayrı)...Futbolcu ise para için oynuyor.
Zamanında Rıdvan, Oğuz, Sergen, Aykut gidemez miydi yurtdışına? Gitselerdi kötü mü olurdu Türk futbolu için? Hepsi de en azından profesyonelliği öğrenirlerdi. Futbolcunun sadece saha içinde değil, saha dışında da kendine dikkat etmesi gerektiğini bilirlerdi. Benim yaşımın yettiği kadarıyla gördüğüm en büyük futbolcu Rıdvan'dı, o da günde 2-3 paket sigara içerdi. Bir de içemdiğini düşün. Ama işte içmemesi gerektiğini Avrupa'da olsa öğrenirdi çünkü Avrupa'da işine saygı duymayı kafasına vura vura öğretiyorlar futbolcuların. Al sana Nihat örneği. Beşiktaş'tan ayrıldığında kimse İspanya'da bu kadar üst seviyelerde top oynayacağını bilebilir miydi?Kendisi bile bilmezdi.Ama oldu işte.Arda Galatasaraylı.Fenerliyim.Ama Arda büyük topçu ve daha da büyük topçu olup milli takıma çok daha üst düzey hizmet etmesi için Avrupa'da, Atl.Madrid gibi bir takımda ve İspanya Ligi'nde top oynaması şart.Samimiyetle söylüyorum bunu. Keşke bizim Gökhan Gönül'de gitse(Masquerade, soruna cevap). Elbette duygusal açıdan bakınca biz sevgilimizi ve takımımızı-dolayısıyla futbolcularımızı sahipleniyoruz. Ama futbolcu için en iyisi en verimli döneminde kendisini geliştirme fırsatı olabilen yere gitmektir.Çok üzülürüm Gökhan giderse Fener'den(Avrupa'ya tabi, Türkiye'de Fener'den başka takımda oynamasını istemem, o da oynamaz diye düşünüyorum şu şartlarda)ama gidip Real Madrid'de, Inter'de, Manchester United'ta oynarsa kendisi adına en iyi şey olmuş olur diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...