Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Masquerade said:

Adam Messi ile kiyasliyor bize.
Ovgu icin tesekkurler Esh gfdhgfjkgfhghf. Hey Allam, herseye kosacak elinde tuzlukla.

ben kıyaslamıyorum abi, cümle içinde "messi" kelimesi kullanana, gs nin o kontraatağının baldan ibaret olduğunu , Yalçın abinin yaşlandırma tekniğiyle açıklamaya çalışıyorum. =P
Sosyal ağlarda paylaş

gerets'li dönem en kötüsüydü. Kadro dışında,maddi açıdan çok kötüydük... Ödemeler hep sıkıntıydı,herkes isyanlardaydi. Hagi yine enkaz bırakmıştı.

Gerets Ümit karan'ı adam etti(hagi agzına sıçmıştı yine misimovic gibi harcadı), Yönetim hagi döneminde 1 maç bile şans verilmeyen, malatya'ya kiralanan saidou'yu elden çıkaralım dedi Gerets oynattı hatta en çok top kapan adam olmuştu galiba 1 sezon. Gençlere hep şans verdi (uğur) onun döneminde pişti bir kaç kişi daha vardı adını unuttugum paso oynattı onlarıda ama adam olmadılar :)

Peki 2 sezonda ne transfer edildi? Hiçbirşey... Birde inamoto'yu adamın üstüne yıktılar.. Gerets bu sene tek istediğim transfer Thomas Gravesen dedi saidou ile kontrat imzalamadılar onun yerine inamoto'yu aldılar. Tamam gerets istedi onu ama kaçıncı opsiyonuydu acaba boş beleş inamoto
Sosyal ağlarda paylaş

iyi olmuş zaten ihtiyacımız yoktu.baros,elmander,stancu,okan ve anıl yeter artar bile.hatta gerektiğinde pino ve kazım da oynayabiliyor orda.

bize orta saha lazım kaleci sanırım kupa maçları bitince açıklanıcak ama bi orta sahada yanında açıklasalar tadından yenmez
Sosyal ağlarda paylaş

Fatih Terim:

-Bir değişim olacaksa gerçekten olmalı.

-Gelene göre giden olmayacak. Gitmesi gereken gidecek.

-Emre Çolak'ın fiziksel olarak iyi hale gelmesini istedik kondisyonerlerimizden

-1 değil 2 orta saha transferi istiyorum.

-Bazen taraftardan hep beraber kırmızı olalım diye istekte bulunacağız

-Galatasaraylılardan bugüne kadar hiçbirşey istemedim. Fakat bu sene bize toleranslı davransınlar,onlardan rica ediyorum.

-Galatasaraylı zor günlerde yardım eden insandır.

-Taraftarımı çok özledim. Kazandığımız başarılardan sonra eşime ve çocuklarıma tribünde el sallamayı özledim.

-Buraya gelmeden önce takımın bu kadar zor durumda olduğunu söylediklerinde buna katılmadığımı söylüyordum fakat işimiz zor. Güven problemimiz var.

-Taraftara bir vaadte bulundum. Bunu yerine getireceğim. Sahada dik duran bir Galatasaray göreceğinizden emin olabilirsiniz.

-Galatasaray taraftarını artık klasik başarılar kesmiyor. Daha büyük başarıları hedeflememiz lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

gaza geldim sdfs

bu yuzden fatih terim dogru tercih ya.şu kötü durumda anca o umut verir.başarılı olur başarısız olur bilemem ama en azından tribünler falan dolacaktır.yanlıslıkla cambiasso gelirse yemin ederim 3 tane cambiasso forması alırım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...