Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Darksun said:

CthuLhu said:

beşiktaş da bildirmişti forlanla görüşmeye başladık diye yanlış mı biliyorum?

Yok yahu, genelde borsa zaten konfirmasyon yeri gibi bişi oldu. Görüşmelere başlanmıştır dendimi anla ki adamlar alındı. GS'ye hayırlı olsun.
ardayla madrid görüşüyor diye bildirdik biz aylar önce olmadı o mesela =)
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi garanti değil ama genelde fiyat yükselmesin yada manipule etmemek ve en önemlisi rezil olmamak için görüşmelere başlanmıştır diye haber geçilmiyor. Mantıklı olanıda bu zaten, yoksa düşünsenize TR'den futbolcu alırken görüşmelere başlanmıştır diye haber verseniz hemen başka takım üstüne atlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

CthuLhu said:

beşiktaş da bildirmişti forlanla görüşmeye başladık diye yanlış mı biliyorum?

Yok yahu, genelde borsa zaten konfirmasyon yeri gibi bişi oldu. Görüşmelere başlanmıştır dendimi anla ki adamlar alındı. GS'ye hayırlı olsun.

BJK'nin bildiripte alamadığı iki kişi varmış sadece, biri Mehmet Topuz diğeri Mondragon'muş.
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

kalksın abi yeter artık,anadolu ciyanları baya ağlar olursa bu olay

Anadolu takımlarının ağlama olayını anlayamıyorum zaten. Şu sistemde çok iyi para kazanıyorlar. Misal bursa şampiyonlukla 60milyon lira aldı gitti şampiyonlar ligindende 10milyon dolar mı ne aldı. Ee sonuç? Ses getiren transfer bile yapamadılar.

Her şehrin meşhur iş adamı var. Hayvan gibi para kazanıyorlar. Bir tanesi elini taşın altına koysun mesela antepte sanko holding var. Adamlar yönetimde yok.
Tamam bir forlan getiremezler belki ama çıkarsınlar her sezon bi Emenike.
Sosyal ağlarda paylaş

reyes de forlan da fener'de oynayamaz. yer yok yani adamlara. reyes bi kere benim hiç sevmediğim bi futbolcu tipi. deivid'in kalitelisi işte aynı şekilde oynuyor. forlan ise, forvet desen değil, amc desen değil. sahaya koy bütün maç hiçbirşey yapmaz bi anda olmayacak işler yapar.

en cok is yapacak adam asıl ujufalusi.
Sosyal ağlarda paylaş

40 maç oynamış adam bu sene,yaşlı maşlı her türlü gideri var onun 1 sezon kafadan.
Bir de muslerayla muntariyi bağlarlarsa kral takım oluyor işte...

Birde bu Beşiktaş'lılar ne loser çıktı arkadaş. Top 5 forvet dedikleri, Drogba'dan iyi dedikleri adama biz gereksiz dedik,hala da aynı şeyi diyor GS'liler kuşkuyla yaklaşıyor ama Beşiktaş'lıların yorumları 180 derece döndü maşallah.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...