Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Ekşideki Muslera başlığını okudum da, adamlar 2009'da mı ne yazmaya başlamışlar; süper kaleci, imba kaleci, kedi gibi reflexleri var vs. vs. gidiyor 3 sayfa. Sonra Galatasaray ile adı anılmaya başladı deniyor, 3 sayfa eki eki nah alır deniyor, anlaşıldı haberleri çıkınca da birden kötü kaleci olarak yaftalanıyor ahah.

Transfer olur, olmaz bilmiyorum da kedi ciğer mundar üçgeni olmuş tam.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Muslera çok çok iyi bir kaleci bence, yaşı da genç,

O yüzden GS'ye gelmesine çok şaşırdım ben, halen şaşırıyorum. Büyük transfer tartışmasız, ama ne bilim dünya kupası'nda falan parlamış bir adamın kısa sürede gözden kaybolması, ardından Türkiye ligine kadar düşmesi beni şüpheye itiyor.

Hani var birşeyler diyorum, ama neler olabilir bilmiyorum. Lazio'nun daha iyi bir kaleci alternatifi falan da yok, Cana'ya çokta ihtiyaçları da yoktu. Garip ya
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

O yüzden GS'ye gelmesine çok şaşırdım ben, halen şaşırıyorum. Büyük transfer tartışmasız, ama ne bilim dünya kupası'nda falan parlamış bir adamın kısa sürede gözden kaybolması, ardından Türkiye ligine kadar düşmesi beni şüpheye itiyor.

Hani var birşeyler diyorum, ama neler olabilir bilmiyorum. Lazio'nun daha iyi bir kaleci alternatifi falan da yok, Cana'ya çokta ihtiyaçları da yoktu. Garip ya

Ya şöyle bir şey var, takımlar sırf iyi kaleci diye kaleci almıyorlar dışarıdan. Öncelikle takıma alışmış, defansıyla rahat anlaşan, takıma geldiğinde ne olacağı belli kalecileri seçiyorlar.

Çoğu büyük takım da alt yapısından yetişip parlamadığı sürece bu kadar genç kaleci almak istemez. Öte yandan Galatasaray da yıllık 2m gibi bir ücret verecekse çooook cazip gelmiştir.

GS avrupaya gidemeyecek vs. deniyor, niye topçu gelsin takıma deniyor sürekli de, Türkiye'de avrupa kupalarında tartışmasız en başarılı takımız, bu sene yokuz diye kupalardan ihraç edilmedik yani.

Adam burada Galatasaray'la çıkış yakalayıp seneye Avrupa'da oynadı mı, random takımla avrupaya gidip 2-3 maçta elenmesinden daha avantajlı olacak kariyeri için.
Sosyal ağlarda paylaş

@deadwoll

evet dediğin gibi birşey aslında şey olayı var. Zamanında Aceto'da da okumuştum. EU dışı oyuncu olduğundan ötürü Avrupa liglerinde sanırım kota uygulanıyor. Kotanın 2 veya 3 olması gerek tam bilmiyorum ama Ochoa gibi kendini belli etmiş bir kalecinin yıllarca Avrupa'nın büyük takımlarına gidememesini kota olayına bağlamıştı. Hatta Türk takımlarının niye fark edip almadığını vs.,

Gerçi adamın dün haberi çıktı, dopingli yakaladılar ASDASD ama o zamanlar pek böyle birşeyler olduğunu sanmıyorum. Ha birde Dünya Kupası'nda kendisinden çok daha kötü Sanchez'i falan oynattılar. Demek ki sorunları varmış bir süredir asdfs
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Adamlar milli takımda Buffonun yedeği olan Marchetti'yi aldılar, o yüzden boşa çıktı Muslera.

Polyushka said:

sağlam bi yerli forvet alınmış. kaynak sağlam

Cenk Tosun ve Mevlüt dışında sağlam yerli forvet yok ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

O değil de ortasahaya hazır oynatmıyolarken ve hiçbi yerde ismi geçmiyoken piyasası silinmişken Muntari'yi alsak ne güzel olur. 2 sene önce esiyodu adam öyle oynuyo mudur ki hala?

Muntari`nin o tacklelarina burada faul calmaktan bitap duser bizim hakemler. Taraftar da gaza gelip kim buldu bu kazma`yi diye rage`e girer.
http://www.youtube.com/watch?v=GU35rIXJ2FQ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...