Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

tarkandakiahtapot said:

sunthewhich said:

Fernandes ve Simao nun kalmasını isterim. 2side disiplinli, 90 dakika koşan, mücadele eden adamlar.
Q7 - Almeida - Edu - Sidnei - Holosko gitsin. Oynamayacaksa Alves'te gitsin.
disiplinli dediğin adama antrenmana sarhoş gelip 1,5 ay oynmamıştı ama son dönemde bir vukuatı yok tabii. böyle olacaksa hep kalsın, 17 milyon reddedilsin.

nasıl yok.derbilerden önceki maçlarında saçma sapan 2 kart görerek gs ve fb maçlarında oynamadı daha ne olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

“Gazetelerde benim ağzımdan çıktığı iddia edilen sözler üzerine bu açıklamayı yapma gereği duydum.

Ricardo Quaresma yaptığı ciddi bir disiplinsizliğin karşılığında benim tarafımdan Orduspor maçı kadrosuna alınmamıştır. Bu olaydan sonra basında çıkan haberlerde kulüpten ayrılmak istediğim yazılmıştır. Ancak bu yazılanlar tamamen gerçek dışıdır. Quaresma çok önemli bir oyuncu fakat benim de takım organizasyonunu ve disiplinini sağlama görevim aşikârdır.

Ben de en fanatik Beşiktaş taraftarı gibi içinde kazanma arzusu olan birisiyim. Benim sözlüğümde ‘bir daha asla’ gibi bir kavram bulunmamaktadır.

Şu an önemli olan, Atletico Madrid ile oynayacağımız karşılaşmayı kazanmak ve Beşiktaş’ı Avrupa’nın en önemli ekiplerinin yanına getirerek tarihe geçmektir. Bu nedenle Perşembe günü oynayacağımız bu önemli karşılaşmada herkesi ihtiyacımız olan sinerjiyi oluşturmak için Fiyapı İnönü Stadı’na davet ediyorum.

Teşekkür ederim.

Carlos Carvalhal
Futbol A Takımı Teknik Sorumlusu
Sosyal ağlarda paylaş

serdal adalı ne kadar dönek olduğunu bir kere daha gösterdi .
bunca adam bel bağladı hala bir naz bir kapris bir değişik hareketler abd ye fln gitmeler .

kızıp dalga geçtiğiniz fikret orman bile catır catır adayım diyor . adamda mangal gibi yürek var.
serdal adalıda hala daha kaçacak bahane arıyor .
süleyman sebayada ne kadar teşekkür etse az bu taraftarın gene beşiktaşı kurtardı . değeri gene yıllar sonra anlaşılcak .

o zamanda gene iş işten geçmiş olcak .

şimdilik başkanlık için yalçın karadeniz en ideal aday gibi görünüyor . umarım başkan olur ve güzel günler görürüz .
Sosyal ağlarda paylaş

Robert_Poche said:

tek kurtuluş Murat Aksu bence, Yalçın Karadeniz başkan olursa 1 sene sonra demirören geri döner(tabi önce feneri kurtarıcak)
Murat Aksu, Abdülkadir Aksu'nun oğlu biliyorsundur heralde .. Hani senelerden beri Bakan olupta ne yaptığını, neden bakan olduğunu kimsenin bilmediği adamın. Aman aman.. bizden uzak olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

sunthewhich said:

Robert_Poche said:

tek kurtuluş Murat Aksu bence, Yalçın Karadeniz başkan olursa 1 sene sonra demirören geri döner(tabi önce feneri kurtarıcak)
Murat Aksu, Abdülkadir Aksu'nun oğlu biliyorsundur heralde .. Hani senelerden beri Bakan olupta ne yaptığını, neden bakan olduğunu kimsenin bilmediği adamın. Aman aman.. bizden uzak olsun.

evet biliyorum, ancak geçen seçimlerde belki hatırlarsın çok düzgün bir ekiple oylamaya girip Demirörene elenmişti, yine öyle bir kadro kurarsa zaten karşısında bir tek Yalçın Karadeniz kalır diye düşünüyorum, o da Demirörenci olduğundan...
Sosyal ağlarda paylaş

Yalçın Karadeniz'in Seba tarafından aday gösterilmesi güven veriyor olabilir herkese fakat bazı önemli detaylar var burada,

Yalçın Karadeniz Divan Kurulu başkanı ve Beşiktaş'ın tüzüğü gereği kendisi şuan başkan adayı olamıyor. Başkan adayı olabilmesi için seçimden en az 3 ay önce görevinden istifa etmiş olması gerekiyor.

Yıllarca Demirören'e karşı çıkmak isteyen herkese "tüzük böyle, tüzük, tüzük, yüzük " diye ağlayan adam bu sefer tüzüğe ne kadar uyacak göreceğiz. Asıl olay olası başkan adaylığında diğer cephelerden nasıl tepki gelecek onu merak ediyorum.

Seba'ya sonuna kadar güvenirdim fakat Yalçın Karadeniz'i aday göstermesi ve desteklemesi cidden çok şaşırtıcı ve dengesiz bir karar çünkü bugünlere gelen Beşiktaş'ın bütün kararlarına ve borçlanmaya göz yuman isim tek başına kendisidir. Beşiktaş'ın bugünlere gelmesini engelleyebilecek tek isimde kendisiyken şuan başkan adayı oluyor, Seba tarafından kurtarıcı ilan edilerek.

Demirören'in köpeği mi? Yoksa pısırık korkağın tekimiydi bilmiyoruz. Seba ile de birlikte çalışmış ve ülkenin çeşitli spor branşlarının federasyonlarında yıllardır çalışmalar yapıyor. Demirören'in yok ettiği diğer spor branşlarının çoğunda Karadeniz'in az çok emeği vardır.

Bunun dışında biraz olumlu da bakmak gerek. İşte yukarıda bahsettiklerimin yanında kendisi Olimpiyat Komitesi'nde harika işler yaptı. Hatta şuan onun kalkınma projesini kullanıyorlar diye biliyorum ki şu organizasyonlarda falan payı olduğu söyleniyor. Futbol federasyonunda da zamanında görev yapmış fakat bunun aksine futboldan zerre anlamıyor. Anlıyorsa da bir taraflara kadar sürülecek değil ... Ha bu da çok önemli değil gerçi, Ünal Aysal'da anlamıyor hiçbir spordan ama şimdiye kadar iyi kotardı işini,

Şu var şimdi, madem spordan vs. iyi anlıyor ve kalkınma projeleri kullanılıyor. Beşiktaş niye bu halde o zaman?

Tekrar başa dönüyoruz. Her türlü dönerken kulüpte bu adam sessiz kalmış ve her türlü pisliği yaşamışken bu adamı Seba niye aday gösteriyor?

Şu süreçte resmen Seba'ya olan güvenimde sarsıldı.

Üstüne üstlük geçen gün gelen haberler doğrultusunda Murat Aksu'nun da Serdal Adalı'ya destek olduğu biliniyorken ve yavaş yavaş Serdal Adalı'nın etrafında sağlam bir ekip toplanmaya başlamışken Seba niye böyle harekette bulundu?

Şu Beşiktaş'ta artık kimse kimseye güvenemiyor. 8 yılda geldiğimiz şu hale bak. Ülkenin belki de ayağı yere en sağlam basan kulübü şuan ülkenin en kepaze oluşumlarından biri haline geldi. Keşke yine şampiyonluklar bizim olmasaydı da en azından ayakta duran, sağlam bir duruşa sahip olan Beşiktaş olsaydı.

edit: Gerçi ne şampiyonlukları lan, son 8 yılda bir şampiyonluğumuz var sdfsdfsd Bol bol türkiye kupamız vs. olsa da :(
Sosyal ağlarda paylaş

levent erdoğan denen soytarıda karadeniz 'in listesine girmiş, y.karadeniz geldiği an beşiktaş bitmiştir.

murat aksu, da aday olmayacağını açıkladı ve çok ağır bir açıklama yapmış, demirören ve köpekleri ne yazıkki ele geçirecekler kulübü, tek şansımız fikret orman var. Adalı ve aksu nun aday olmasalarda fikret ormanı deskteklediklerini açıklamaları lazım.

"murat aksu açıklaması" said:

Son birkaç gündür normal şartlar altında hayatlarında bir gün dahi Beşiktaş Başkanı olamayacak pek çok ismin , kısa süreli de olsa bu koltuğa oturmak adına şahsi egolarını tatmin için nasıl adaylık yarışına girdiklerini, nasıl insafsızca stratejiler üreterek “Serdal Adalı” gibi samimi Beşiktaşlıları uzaklaştırdıklarını üzülerek ve ibretle izliyorum.

Bugün Beşiktaş başkanı olmak adına, ‘adayım’ diye ortaya çıkan ve çıkartılanların hiçbirinin elinde çıkış formülü olmaması, belki de Beşiktaş adına en üzücü ve düşündürücü noktadır.
Beşiktaş için böylesine hayati bir döneminde dahi önce ben diyenleri, bugün camiamızın en çok ihtiyacı olan birlik ve bütünlüğü bozmak adına ellerinden geleni ardına koymayanları, Sayın Süleyman Seba’yı dahi bu oyunların aktörü haline getirenleri, kendi hırslarını Beşiktaş sevgisinin önüne koyup hayatında birkez dahi muhalefet etmeden, ediyormuş gibi yapan sonra da emanetçiliğe soyunmuş her daim başkan adaylarını ne ben ne de yüreğinde Beşiktaş sevgisi olan hiçbir taraftar unutmayacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

fikrete verelim tamam da, onun elindeki formul ne? başkanlık işi para işi, kimden ne alacak? beşiktaş, gençlerbirliği tarzında bi takıma dönmek zorunda şu anlık görüntüyle.

haklısında , y.karadeniz den kat kat iyidir , y.karadeniz levent erdoğan ikisi , arkalarında demirören ve onun tayfası, off diyorum kabus gibi,

levent erdoğan şebeği dün tv de, taraftar adalıyı istiyor diye soran sunucuya, taraftar kim ki onların oy hakkı yok, başkanı seçecek genel kurul üyeleridir, taraftarın ne istediğinin bir önemi yok onlarımı dinleyecez diyen bir tip.

çok meraklılarsa versinler 2000 tl kongre üyesi olsunlar dedi bir de üstüne,

şerefsiz herif, ben her sene kombine alıyorum, bu sene 1800 tl verdim kombineye , forma aldım kendime, kızıma aldım, her sene 3000 - 4000 tl para veriyorum ben beşiktaşa, neymiş biz boş konuşuyormusuz, gerçi çıkıp tepkimizide koyamadık ki
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tapusu Beşiktaş'ta olan Fulya'daki ofislerin kiracıları dün büyük bir şokla güne başladı.

Siyah-Beyazlı kulüp faturaları ödemeyince, ofislerin suyu ve doğalgazı kesildi!

Mali bakımdan tarihinin en zor günlerini yaşayan Beşiktaş'ta büyük bir skandal patlak verdi. Yıldırım Demirören'in görevi bıraktığını açıkladığı son mali genel kurulda bütçesi üyeler tarafından onaylanmayan Siyah-Beyazlı kulüp, Fulya projesi sonrası kulübün mülkü haline gelen ofislerdeki kiracılarını büyük şoka uğrattı.

dur bakalım daha ne rezillikler yaşayıp görücez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...