Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL : Fenerbahçe - Ankaragücü / 15.05.2011 @ 20.00

sleepingdeath

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

fizban said:

ibb 3-1 yaptı.

yok aga biz hakem, rakip satın almıyoruz. garanti olsun diye kombo yapıyoruz ligdeki 17 takımı satın aldık, bursayı almadık bi para çok istediler. öyle gidiyoruz şampiyonluğa.

hoşunuza gidiyormu peki böyle şampiyon olmak

17 de 16 mac kazanarak mi sampiyonluk hosuma gitmeyecek? Birakin bu vizviz laflari, oyle maclar aldik ki aslanin agizindan... herseyi hak ediyoruz

SAAAAAAAAMPIYON
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:

en azından avrupaya teleskopla bakmicaz yine her türlü.şampiyon siz olmuyosunuz yanı biz olmayınca.siz gidin türkiye kupası için drogba transfer edin yeni bide td bulun sdfkjg

tam uefa kupası ve nonda resmi koymalık mesaj ama yapmicam ahha
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

Lorrotar said:

en azından avrupaya teleskopla bakmicaz yine her türlü.şampiyon siz olmuyosunuz yanı biz olmayınca.siz gidin türkiye kupası için drogba transfer edin yeni bide td bulun sdfkjg

tam uefa kupası ve nonda resmi koymalık mesaj ama yapmicam ahha

hee hee çok komik gülüyoruz şu an sdfjkg
Sosyal ağlarda paylaş

Polyushka said:

fenere gıcık olmama rağmen, alex'e şapka çıkarıyorum. türkiye'nin gördüğü en profesyonel, en örnek sporcu

bende başta aygut dilmen ve sezon basi "kosmayan alekse forma yok" kampanyasina destek verip, ligin onaltinci haftasindan itibarende tükürüklerinin her damlasini itina ile yalayanlara cikariyorum

şapkami...
Sosyal ağlarda paylaş

harrykewell said:

Polyushka said:

fenere gıcık olmama rağmen, alex'e şapka çıkarıyorum. türkiye'nin gördüğü en profesyonel, en örnek sporcu

bende başta aygut dilmen ve sezon basi "kosmayan alekse forma yok" kampanyasina destek verip, ligin onaltinci haftasindan itibarende tükürüklerinin her damlasini itina ile yalayanlara cikariyorum

şapkami...

gözünü sevim sus artık ya
Sosyal ağlarda paylaş

hericim sen kendi takımını tutsana (tutabilecek bi tarafını bulabilirsen )

böle anti-fb kafasına devam ettiğin sürece üzüleceksin,daha iyiyiz çünkü,çok daha iyiyiz,kabul et bunu,göz yaşlarını sil ve "anti-fb'yi tutmaktan bıktım,artık gassaraylıyım" de ve rahatla.

kanser olacaksın yoksa
Sosyal ağlarda paylaş

abi bi sezon agladın yeter dicem adama da dinlemicek alıskanlık yaptı adamda, kendi takımından cok FB yi takip ediyor, gizliden gizliye hayranlık duyuyor sanırım. bi yandan FB li olsam cok tepki cekerim diye korkuyor heralde.

kontrol edemiyor kendini, izlemesi super sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...