Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL : Fenerbahçe - Ankaragücü / 15.05.2011 @ 20.00

sleepingdeath

Öne çıkan mesajlar

erucalavera said:

iki pozisyon da penaltının ağa babası, kural kitabında direkt olarak gösterilecek pozisyonlar
kırmızı kart da net kırmızı kart, gole giden adamı düşüren kaleciyi uyarcak mıydı hakem
aksini iddia etmek de futbol bilgisizliğidir
üç nokta

Aydin topla niangin arasina girebilir mi? Yada topun onune yatabilir mi? Rayno ya bak bakalim alex topu yan tarafa cekince ayagini nasil cekiyo sonra alex nasil takiyo ayagini?? Pardon ya fenerliydiniz az futbol bilmeniz normal...
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

demekki bu hafta aziz yıldırım daha güzel para vermiş sadri başkana göre cüneyte. adam rızkını düşünüyor.

@zegna

tepki göstermenin de bi adabı vardır.

adabı senden ogrenecek degilim masq, para yiyen sike yapan bana gore hakeder, kendınden cıkmasada sevdiklerinden cıkar diye dusunuyorum hatta oyle umuyorum. o yuzden su lafları bi zahmet konusmayalım hic.
Sosyal ağlarda paylaş

Larva said:

Abi yanlis mi gordum bendeki goruntu pek kaliteli degildi ama ilk penaltida top bariz ceza sahasi disina acildi tekrarda da savunma direk topa dokundu sonra alex birakti diye gordum ben.

topu ceza sahasında aldı zaten, bi adamı oyundan dusurdu 2. yi calımladı ve o 2. adamın topa mudahelesi yoktu direk alexin bilegine geldi. benim gordugum bu sekildeydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...