Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeşim hanım kızlık zarını anlatıyor

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Gördüğünüz gibi hayat ve özellikle kapitalist dünya düzeni kadının erkeği aldatması üzerine kuruludur.

Kayınpederim jinekolog. İçtiğimizde dili çözülür (zaten dilini çözmek için içiririm arada, o ayrı bir konu ;) )bana bu kızlık zarı dikme ile ilgili ne olaylar anlattı. Ayrıca konuşuruz. Ama özetle şu kadarını söyleyeyim...Önüne gelen adamın altına yatan, üzerine çıkan nice gelinlerimiz ilk gecelerinde az önce gerdeğe girdikleri kocalarını kendi hayatlarındaki ilk erkek olduklarına her türlü KANLI CANLI inandırmışlardır, inandırıyorlar, inandırmaya devam edeceklerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Bakir erkek kandırabilriler anca o yöntemle. Daha önceden düzenli seks hayatı olan hiçbir erkek yemez onu, söyleyeyim şimdiden sonra aglamayın.

Ayrıca Daesu ne dogru söylemiş, bariz fantezi oyuncagı olarak tasarlanmış başta.

Kandıradabilirler xunn çünkü bazı zarlar çok esnek, davul çalsan delinmiyor, bazıları da tam tersi anında cart diye yırtılıyor. Düzenli seks hayatı olan erkek zardan ziyade kadının sevişme sırasındaki hareketlerinden anlayabilir ama orada da başka sorun çıkacak ortaya, düzenli seks hayatı olan erkeğin yaptığı seks ne kadar kaliteli? Hani ileri demokrasiyi bize yaşatan AKP ne kadar demokratik gibi bir durum (her durumda da siyasete getirebiliyorum he konuyu :) .
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Gördüğünüz gibi hayat ve özellikle kapitalist dünya düzeni kadının erkeği aldatması üzerine kuruludur.

Kayınpederim jinekolog. İçtiğimizde dili çözülür (zaten dilini çözmek için içiririm arada, o ayrı bir konu ;) )bana bu kızlık zarı dikme ile ilgili ne olaylar anlattı. Ayrıca konuşuruz. Ama özetle şu kadarını söyleyeyim...Önüne gelen adamın altına yatan, üzerine çıkan nice gelinlerimiz ilk gecelerinde az önce gerdeğe girdikleri kocalarını kendi hayatlarındaki ilk erkek olduklarına her türlü KANLI CANLI inandırmışlardır, inandırıyorlar, inandırmaya devam edeceklerdir.
kimse zevkinden o diktirme zart zurt olayina katlanmaz, igrenc tore ve dini kurallar yuzunden yapmak zorunda kaliyorlar, yapsinlar da valla. ellemedigi hatun kalmayip el degmemis gelin isteyen adamlar bunu hakediyorlar zaten.

senin karin bacin zartin zurtun cekilmeden soyleyeyim, 0 onemi var bekaretin gozumde.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

cetintas said:

kimse zevkinden o diktirme zart zurt olayina katlanmaz, igrenc tore ve dini kurallar yuzunden yapmak zorunda kaliyorlar, yapsinlar da valla. ellemedigi hatun kalmayip el degmemis gelin isteyen adamlar bunu hakediyorlar zaten.

senin karin bacin zartin zurtun cekilmeden soyleyeyim, 0 onemi var bekaretin gozumde.

Mutlaka anlattığın gibi iğrenç töre ve dini kuralların etkisi var.
Ama inan ki son derece modern kadınlar, kendi ayakları üzerinde durabilen, maddi olarak kimseye ihtiyacı olmayan kadınlar bile bu diktirme ve bekaret zarı kandırmacası yöntemlerine başvuruyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Cümleyi geç de, diktirtmek felan hakikaten gerzek işi. Tamam bakire değilsin de, öyle yapacak kadar karşındakinden korkuyorsan, elbet bir gün ortaya çıktığında ne düşünüceksin ?

Bu arada bi önceki lafımda, biraz garip olmuş ben de farkettim, yani illa benden evvel biriyle birlikte olsun demiyorum tabii ki. Siz anladınız, nasıl açıklanır bu cümleden sonrası bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

xunn said:

Bakir erkek kandırabilriler anca o yöntemle. Daha önceden düzenli seks hayatı olan hiçbir erkek yemez onu, söyleyeyim şimdiden sonra aglamayın.

Ayrıca Daesu ne dogru söylemiş, bariz fantezi oyuncagı olarak tasarlanmış başta.

Düzenli seks hayatı olan erkek zardan ziyade kadının sevişme sırasındaki hareketlerinden anlayabilir ama orada da başka sorun çıkacak ortaya, düzenli seks hayatı olan erkeğin yaptığı seks ne kadar kaliteli? .

Sevişme şeklinden, sıvısından, gerginliginden çok rahat anlarsın ki.

Sub-text: Benim seksim çok kaliteli.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

cetintas said:

xunn said:

Düzenli seks hayatı olan erkek zardan ziyade kadının sevişme sırasındaki hareketlerinden anlayabilir ama orada da başka sorun çıkacak ortaya, düzenli seks hayatı olan erkeğin yaptığı seks ne kadar kaliteli? .

Sevişme şeklinden, sıvısından, gerginliginden çok rahat anlarsın ki.

Sub-text: Benim seksim çok kaliteli.

:)

Tamam, ben değil demedim. Beline kuvvet.

Ama anlaşılamayadabilir. Hiçbir zar diğerine benzemez. Bak bu da kadın doğumcu lafıdır he. Galiba bir de Haydar Dümen söylüyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

cetintas said:

Kayınpederim jinekolog. Bana bu kızlık zarı dikme ile ilgili ne olaylar anlattı...Önüne gelen adamın altına yatan, üzerine çıkan nice gelinlerimiz

Babana bunları mı anlatıyorlar? Önüne gelen adamın altına yattık mı diyorlar yani?

Şimdi bu soruna "evet" der başımdan savarım seni, başka da bir şey yazamazsın şuraya.
Ama insan adam olduğum için yine yorayım kendimi. Yine öldüreyim beyin hücrelerimi.

Anlama sorunun mu var(hiç sanmıyorum)?
Yazdıklarımdan sen bunları mı anladın(eminim doğru anladığına)?
Yani (kayın)babama böyle bir şey anlattıklarına inanabiliyor musun?
Ama bu kadar çok genç arkadaşın olduğu bir ortamda beni bu kadar teferruata girmek zorunda bırakıyorsun. Cinsel organın şeklinden, deformasyonundan, iç-dış yapısından bir kadın doğum uzmanı o cinsel organ sahibi kadının, o cinsel organı ne sıklıkta kullanabildiğini biliyor diye açıklayayım sana. Umarım bu açıklamayı anlarsın çünkü daha ayrıntılı açıklama yaptığımda forum ceza yiyebilir.

Kayın peder zaten bu işleri geçmişte sadece çok gerekli gördüğü durumlarda yapmış. Prensip sahibi adam ama neticede kendi yapmadığı işleri başka arkadaşlarına yönlendirmiş. Halen de yönlendiriyor.

Ayrıca tanıdığım pek çok kadın var, harbiden de onun bunun altına yattılar düne kadar ve efendi çocukları bulup evlendiler. Ve hatta gelip bana da anlattılar kadın doğumcuya nasıl diktirdiklerini. Bu olayları pek çok arkadaşımdan da dinliyorum. Yani yaygın bir olay bu.

Özetle yine işin özünden sapmışsın. Anlatmak istediğim şey bu kadar açık ve netken tartışmak istemişsin.
Bana kapmış olduğun kıllık benim cümlelerim üzerinden tartışmaya itiyor seni. Ama hoş olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
insel organın şeklinden, deformasyonundan, iç-dış yapısından bir kadın doğum uzmanı o cinsel organ sahibi kadının, o cinsel organı ne sıklıkta kullanabildiğini biliyor diye açıklayayım sana.

Ha yani kullanma sıklığından mesela tek kişiyle değil de önünle gelenle yattığını anlayabiliyor ya da kaç değişik insanla yattığını falan?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...