Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankaradaki patiler.

Madcat

Öne çıkan mesajlar

Selam,nabıonuz gençler?

Benim staj için 2 ay ankarada bulunmam lazım,orada kalıcak yer lazım,böyle üniversitelerin falan yurtları kalıcak yerleri var mıdır keseye uygun? Ankara'yı hiç bilmiyorum staj yapıcağım yer Çankaya'da. Ne yapmalıdır ne etmelidir ucuza pansiyon tarzı bi yer falan var mıdır düzgün? Bilgisi olan paticikler yardım edebilir mi? =)
Sosyal ağlarda paylaş

2 sene önce DSİ İzmir misafirhanesinde günlüğü 8tl ye kalmıştım.öğrenciliğimin ilk yılında Ankara etlik DSİ misafihranesinde(erkek yurdu olarak da hizmet veriyordu) aylığı 70 tl gibi bi paraya bir sene kaldım.Sadece misafirhane olarak kullanılan yerler pahalıya gelebilir belki ama bi araştır derim yine de
Sosyal ağlarda paylaş

üniversite yurtları var evet, ama o üniversite öğrencisi olman gerekiyor tabii.
dendiği gibi hotelde, misafirhanede felan kalmaya kalksan 2 ay baya masraflı olur. ama param yeter dersen tabii o seçeneği seçebilirsin. ulus'ta ucuz yerler vardır büyük ihtimalle.
çankaya'da kiralik evlerin fiyatları nedir, fikrim yok. ama vardır elbet orda kiralik yerler.

stajı okulda yapsaydın daha kolay olurdu aslında :P
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

statüs update : kalıncak yer bulundu,ankarayı anlatın şimdi :D neler gezilir neler yapılır,yazın pati toplaşkası olur mu vs vs :D

pati toplaşması olmuyor ne yazık ki, ama sen geldiğin sıralarda müsait olurum herhalde buluşuruz istersen.

şöyle gezebilirsin:
atakule'den başla, çankaya caddesinden iran caddesi üzerinden turan emeksiz sokağa git, attar sokak ve arjantin caddesini gez ordan tekrar iran caddesine geç, kuğula parka git, tunus caddesi ve tunalı caddesini gez, john f. kennedy caddesine gelince büklüm veya bestekar'dan devam et, akay caddesine gelince konur sokak ve karanfil sokak'tan yürü, olgunlar ve meşrutiyet caddeleri üstünden geç, yüksel'e gelince selanik ve karanfil'den devam et, ziya gökalp'ten sonra sakarya'yı gez.
otobüsle ya da ankarayla bahçelievlere git, orayı dolaş.
ordan otobüsle veya dolmuşla armada'ya git orayı gez, yolun devamında cepa-kentpark var. ondan sonra da bilkent veya çayyolu yapabilirsin.

şehir dışına götürebilecek birini tanıyorsan kızılcahamam'a da gidebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Madcat said:

statüs update : kalıncak yer bulundu,ankarayı anlatın şimdi :D neler gezilir neler yapılır,yazın pati toplaşkası olur mu vs vs :D

pati toplaşması olmuyor ne yazık ki, ama sen geldiğin sıralarda müsait olurum herhalde buluşuruz istersen.

şöyle gezebilirsin:
atakule'den başla, çankaya caddesinden iran caddesi üzerinden turan emeksiz sokağa git, attar sokak ve arjantin caddesini gez ordan tekrar iran caddesine geç, kuğula parka git, tunus caddesi ve tunalı caddesini gez, john f. kennedy caddesine gelince büklüm veya bestekar'dan devam et, akay caddesine gelince konur sokak ve karanfil sokak'tan yürü, olgunlar ve meşrutiyet caddeleri üstünden geç, yüksel'e gelince selanik ve karanfil'den devam et, ziya gökalp'ten sonra sakarya'yı gez.
otobüsle ya da ankarayla bahçelievlere git, orayı dolaş.
ordan otobüsle veya dolmuşla armada'ya git orayı gez, yolun devamında cepa-kentpark var. ondan sonra da bilkent veya çayyolu yapabilirsin.

şehir dışına götürebilecek birini tanıyorsan kızılcahamam'a da gidebilirsiniz.

bu ne lan birleşmiş milletler city gibi olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...