Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

Bence de Hon balanstan kaybediyor ,yoksa diğer herşeyi çok iyi . Dota 2'yi ben de çok beğendim , grafikler , animasyonlar, interface vs. bunlarla ilgili ileride değişiklikler olacaktır o kesin. Benim esas tuhafıma giden olay , cast time'lar... Hon'dan bile hızlı olmuş bazı büyüler için ,hayır neden dota ile aynı cast timeları direk bire bir taşımamışlar anlamadım. Mesela Sven'in stun ne olmuş öyle arkadaş , Lion ulti atıyor sanki , cast timeler böyle değişirse direk balansı etkiler.Ya da gözüm yanılıyor belki de değişmemiştir , bir de sizler izleyip yorumlayın lütfen .
Sosyal ağlarda paylaş

knoxville said:

abi honda orb effect yoktu ya var mı ötesi
aylarca öyle oynadık
sonra geldi attack modifier diye

Abi cidden knoxville'inde dediği gibi, eleştirdiğiniz şeyler havadan eleştiriler.

Hepiniz biliyorsunuz ki oyun daha early beta. Zamanla değişecek, yerli yerine oturacak.

Yani bahsettiğiniz şeylerin hepsinin fix'leneceği açık.
Sosyal ağlarda paylaş

abi çinde hep çok popülerdi dota. çinin bilinmemesinin nedeni warcraftta 1.20cde baya diretmişlerdi. avrupa 1.22 falanken bunlar hala 1.20c yi kullanıyodu. daha sonra patchler eşitlendi işte. adamlar mogollar gibi yakıp yıktı ortalıgı. bilinen tüm dota taktikleri değişti falan.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi, faceless void'in dota 2'deki attack animasyonunu izliyorum, sonra gidip hon ve dota'dakilere baktım. dota 2'deki faceless void aynı LoL heroları gibi attack animasyonuna sahip. yanlış mıyım? aksini düşünen varsa yazsın lütfen. hiç hoş olmamış.

şimdi bu durumun ilerde değişebileceğini kim iddia edecek. çoğu hero böyle. herşeyi yeniden yapmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...