Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

-Crawler- said:

kötü.

maç izledikçe, LoL izliyormuşum gibi gelmeye başladı. spell'ler, heroların hareketleri, koşmaları, ölmeleri, sesleri, ulti'leri, attack'ları birazda grafikleri LoL'u çok andırıyor.

belkide ben yanlış yorumluyorum ama gördüğüm bu.

aynı şeyi Hon'da yaşamamıştım mesela. ilk olarak Hon'u gördüğüm video baya hoşuma gitmişdi ve beta key arayışlarına hemen başlamıştım. İşte şimdi dota2 aynı heyecanı vermiyor bana.

sürekli, "dota 2 halen closed beta" diyen arkadaşlara hatırlatayım, bu da closed beta

http://www.youtube.com/watch?v=rLwD4D9Vg54
Sosyal ağlarda paylaş

Abi beklenti ne olsa böyle olacaktı. Şimdi benimde hoşuma gitmeyen bazı şeyler var ama Hon oynadığımdan dolayı. Halbuki Dota'ya göre düşünün herolar falan gayet güzel geliyor. Dota'dan direk Dota 2 sorun olmuyor Hon'a alışınca göz herolar bir garip geliyor. Onun içinde valvenin yapabileceği bişey yok referansları Dota Hon 2 değil ki bu.

Gameplay şunu buldum yeni maç başlamadı fena değil Tidehunter'ı özlemişim :D

http://www.youtube.com/watch?v=b3h4p8u8eFU

Harita büyümüş mü bana mı öyle geliyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Crawler senin linklediğin videodan da birkez daha görüldüğü gibi iki taraf heroları birbine giriyor, bir sürü animasyon patlama , düşman herolarının hp barlarının etrafında sadece incecik kırmızı bir border,ışınlananından görünmezine bir sürü olay oluo bu tarz oyunlarda hon zaten ötesi hızlı digerine göre bir de o karmaşada herolar iç içe girmişken incecik kırmızı borderı mı seçmek daha kolay, dota 2 deki direk düşmandaki tamamen kırmızı hp barı görüp etrafa hakim olmak mı daha kolay.Birde renk tonları da koyumsu birbine yakın terrain ile hero renk tonları(bence). Önceki mesajlarımda belirttiğim HoN'da bazı şeyleri seçmekte etrafımda olanları anlamakta zorlanmaktan kastım buydu. Oyunun hızı birde tuz biber ekiyo üstüne.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Hon'u neden referans alıyorsunuz Dota 2 bu. Ve herolar 10 numara olmuş sadece 10 hero gerdim gerçi sadece Storm kötü olmuş içlerinden.

Mesela oyun başladı creepler bana büyük geldi. Düşünce büyük gelmesinin sebebi 1 senedir Hon oynamam. Dotaya göre düşünce gayet normal.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok yanlış izlemişsin. Ve söylediklerin aşırı abartı. Şu eleştirilerin çoğu hep Hon oynuyanlardan geliyor. Sebepte Hon'u referans almaları. Dota 2 bu abi ona göre bir daha izle bak çok güzel gelecek.

Bende ilk oynadığımda Hon hakkında bunları söylüyordum. Gözüm Hon'a alıştı şimdi Dota 2 izlerken garip geliyor. Ama Dota'ya göre düşününce gayet güzel. Hon'a bile 15-20 oyunda zor alıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...