Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

'Üç dil biliyorum ama işsizim' diyen gence ilginç yanıt

Uzun

Öne çıkan mesajlar

said:
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Burdur mitinginde hükümeti eleştirerek, "Telefonları dinlemeyeceğiz. Kasetçi iktidara hesap soracağız" dedi. ''3 dil biliyorum, işsizim'' diyen bir partili gence Kılıçdaroğlu'nun yanıtı ''Telefonla konuş Recep Bey duyuyor'' oldu.

Haberin Tümü ( Hürriyet )

İyi laf koymuş...
Sosyal ağlarda paylaş

herkes biliyoru o anlamda söyledim ztn

kaç dil biliyorsuna türkçe almanca ingilizce diye geziyor millet

hani ben ortaokulda ve universitede almanca görmeme ragmen o kadar sevmiyorumki bu dili resmen ögrenmemek için inat ettim ve wo wohnst du seviyesinde kaldım :)

işte buna almanca biliyorum deniyor genelde bizim ülkemizde :)

ingilizce ise ben gerçekten universitede çok şaşırmıştım.özel okullarda okumuş bir şekilde senelerce ingilizce görmüş insanlar my name is lerde sıkıntı yaşıyorlardı

sorsan 3 dil biliyordur
Sosyal ağlarda paylaş

O adamın 3 dili kesin rus kaldırma amaçlı 3 dildir bundan adım gibi eminim. 'ARE YOU SEX' diyecekse o adam ingilizce biliyorum diye kendini kandırıp o zaman sorun yok.

İşsizlik sorunu var tabii ülkede o ayrı, sadece 3 dil bilene bile iş yok kadar abartı düzeyde degildir umarım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Korkusuz girişimci olmak diye bir olay var.

Kimileri kaybedicek bir olayı olmadıgından süper başlangıclar yapıyor kimileri harbiden aşırı güvenden tabii başarı hikayesi kadar batma hikayesi duydugumuzdan cogu ınsan cekınıyor girişimcilige.

Konumuza geri dönücek olursak her türlü iddiasına girerim ki o adamın 3 dili yoktur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...