Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

5 Yıllık İlişki Sorunu

feriyy_89

Öne çıkan mesajlar

sostizm said:

O kadar kolay değil bu yaştaki bir delikanlı için bırakıp yoluna gitmek. Zaten buraya başlığı açarken "bırak o kızı" diyenler olsun diye açmış.

Burada alacağın öneriler sadece iç sesini bozar, mantık duygu köprünü hasarlar. Sen de biliyorsun, sigara gibi, bırakman lazım ama kolay değil. Sana tek bir önerim olur: Karar verdiğin yol NET olsun. Ya tamamen bırak, ya da kendini ada ve vazgeçme. Sigara azaltılarak bırakılmaz, içiliyorsa da adam gibi içilir.

Sevgilini sigaraya benzetmedim, yanlış anlama... sadece bağımlılığını benzettim.

Bol şans.

said:
cCc Dün gece SENİ sigaramın üzerine yazdım.Dedim ki sigaram bitince SEN de biticeksin;nerden bilebilimdir seni icime cekmisim. cCc
Sosyal ağlarda paylaş

yasin 22 gayet genc bir yas evladim da, herkes senin yaptigin hatayi yapip sonunda akillanmistir ama 5 sene ne?
kulu kölesi olmussun, hayatinin odak noktasina lönk die oturtturuvermissin kizi, pasalar gibi yasamis orda, yönetmis, manipüle etmis bi güzel. ve sonucunda senin su anda diger yasitlarin gibi hayatini kuruyor, kendi adina planlar yapiyor olman gerekirken, onu mutlu etmeyi düsünüyorsun hala?
hala ne yapayim diyosun?
yapma be.
Sosyal ağlarda paylaş

Diferansiyel said:

vanilleyi dinlemelisin bence hemcinsi sonuçta,tanıyor.Ayrıca yaş dediğin bayanlar için problem diye biliyorum ben global olarak...Erkeklerde ters orantılı hatta.(5 sene neler yapıo adama)

ahah orda pek hemcinslerimle alakali bisi söylemedim ama, standart bi durum yani bu.
aynisini yapan erkekler de var. bi kere kullanmasina izin verdigin zaman, insan evladi sömürür. ''ee nasolsa kabul edicek, beni cok seviyo, bunu yapti, bunu da yapicak'' der.
insanin genel yapisi bu. simartmayacaksin. o yüzden diyorum ya her iliskide birazcik mantik olmali. sonra gülüosunuz iste ''iliskide mantik ne arar la'' die. al sana kanit.

yas dedim de yani 22 yasina gelmissin, 5 sene kendini kullandirtmissin. bunu herkes yapar 17li 18li genc yaslarda özellikle ama, bi kere kazik yedin mi akillanirsin. 5 sene sonra hala farkinda olmamak nedir bu vahim durumun?
22 genc bi yas, o yüzden hayatini bir insan yüzünden mahvetmeye devam edecegine, kendine gel dostum.
bunu demek istedim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya öyle ilişki devam etmemeli bence. Bende kız arkadaşımın mutlu olmasını çok isterim mesela ama gidip bu yüzden okulumu geleceğimi bir kenara bırakamam. Biraz sert bir yorum olabilir ama samimi konuşmak gerekirse bildiğin kullanmış seni. Onun için harcayacağın daha fazla fırsatın ve özsaygın kalmadığı vakit zaten gidicekmiş gibi görünüyor. O yüzden bence sen kaç kurtul ondan.
Sosyal ağlarda paylaş

kız tarafıda erkek tarafıda birbirini sömürmüş. iki tarafta kurumuş ahmedinejad ilgisiz kalması pek bişi değiştirmez artık,kız zaten biliyor çocukta ne olduğunu pek heycan yaratmaz o yüzden.Belki alışkanlıktan gelen davranışla bi kaç ay daha ilgili davranır kız taraf.Bizimki de boşuna heveslenir :)
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

aptal kafan karar vermiycek, sen vericeksin.
değişiklikten korkmayın bu kadar genç yaşınızda.
adaptasyon yetenğinizi şimdiden geliştirmezseniz bunun 30u var, 40ı var. yanarsınız.
pls.
ema abla aslında önceki mesajıyla bitirmiş konuyu bence, ama burda iyice ayan beyan ortada. 30-40 kısmıyla ilgili ahkam kesemem de dünyanın en yüzeysel adamı olarak giden 5 sene dersek, muhtemelen bi o kadar daha hayatta kalırsın, sonrasında kardasın en kötü ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...