Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

5 Yıllık İlişki Sorunu

feriyy_89

Öne çıkan mesajlar

Kusura bakma ama kız arkadaşının umrunda değilsin.Oyuncak olmuşsun.Hep el altındasın, o ne yapsa ne etse senin yine onla olcağını biliyor.Bunu da bir güzel kullanıyor.Seni de sevdiğine inanmıyorum, biticek bişeyin ardından boş hayallere kapılıyorsun. Aynaya bak kendinle yüzleş biraz özgüvenin olsun.

Bi gün daha acı bişeyle biter ilişki kaldıramazsın bunu söylemedi deme.

Herşeye rağmen, sonuçta kız arkadaşını en iyi sen tanıyosun biz burdan sadece yorumlarız.
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

sen bunlara bakma abi.
bi filmde, dizide falan izleseler voaay ve ne tutkulu aşık derler. sen anlatınca ay ezik olursun.
tabi sen de üzdü mü salla gitsin o seni evde üzülüyor zannetsiin kırdı mı bırak gitsin o seni evde uyuyor zannetsin yani.

e bize de anlatsaydi ''onun icin 55 ülke gezdim, herkese bir kelime sölettirdim, soora evlenme teklif ettim'' die biz de ona göre vaaaaaaaaaay karsiiiiiiim derdik yani dfs.
Sosyal ağlarda paylaş

5 yıllık ilişki filan. 22 yaşındasın.eneteresan hmmfs.Anlattığına göre 5 senedir başka birilerine yazıyo hatun. Pas vermeyince diğer elemanlar seninle olan ilişkisine kaldığı yerden devam ediyo. Bu şekilde devam etmesinin sebebi de diğer elemanlardan beklediği reaksiyonu alamayınca yerlere düşen egosunu, seninle olan ilişkisini devam ettirerek bufflıyo. 2-3 hafta egosu tavan yapınca mutlu oluyo filan.2-3 hafta sonra aklına diğerleri geliyo ve sen aşırı ilgi gösteriyosun kız seni kolay ulaşılabilir filan gördüğü için veya aslında hiç sevmediği için etc. tekrar bu ayaklara yatıyor.

Kızı erkeği yok bunun.İnsan olmak lazım filan.Kafanı filan yorma.
Tabi o kadar hormon filan etkilerken seni kafana takma lafları gereksiz gelicek.7-8 ay dişini sıkabilirsen geçer filan.
Sosyal ağlarda paylaş

ginalynin çözümlemesini bidaha oku. o kadar basit.
sen sundukca caziben azalıcak ve kız da elinde olmadan, gayet dogal bi sekilde, senden sıkılmaya baslicak.
sen kendi hayatını biraz daha on plana koyarsan hem senin hayatın acısından daha iyi olacak hem de kız icin biraz daha degerlenmeye baslicaksin. oyunlar vesaire yapmak degil bu, kıza bagımlı olmayıp, ustunde yuk gibi gozukmemen ona daha cekici gelicek.
bişey degisebilecekse anca bu sekilde degisebilecek. degisemeyecekse de senin hayatının zaten kızdan ayrılması lazım.

win win
Sosyal ağlarda paylaş

feriyy_89 said:

merhaba arkadaslar sureklı bu forumu takip ediyorum ama konu açmak bu gune kısmetmıs.sorunumu kısaca acıklamaya calısacagım umarım benı bu kounuda sorunlarıma cıddı yaklasırsınız.

Benım 5 yıllık bır ılışkım var ve ben kız arkadasımı gercekten sevıyorum onun ıcın neler yaptım ama bır turlu yaranamadım futbolu bıraktım

okumayı bıraktım.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi kafa göz dalmak istemiyorum ama,
konunun aşkla meşkle tahmininizden az ilgisi var bence. (arkadaşın şimdi 22 olmasından hesapla) 17 yaşında başlayan ilişkiye aşk denmez. daha kendinizi tanımadan hayatınızın aşkını bulmanız (pek tabii ki imkansız diil ama) ÇOK zor. aşk varsa vardır, bilemem. ama yani bi o kadar alışkanlıktan, başka türlüsünü bilememekten, yalnız kalmaktan, içine sıçmaktan, 5 yılı kaybetmekten, efendicaazıma söyliim genel bir başarısızlıktan, sap gibi kalmaktan, yatırımların boşa çıkmasından korkmaktan kaynaklı bir durum kokusu alıyorum ve burnum heybetli olduğu kadar kuvvetlidir de :P

ahan da o bakımdan, man up!

önünüze korkmadan, hesap yapmadan, 3.5 atmadan bakmanız, bu konularda biraz dangıl dungul olmanız gereken yaşlardasınız. yapacağınız hata olacaksa bile (ki bu durumda bence kesinlikle diil) bu sıralar hata yapacaksınız ki hatadan öğreneceksiniz (hata EN iyi öğrenme metodudur, üstüne yoktur, "bir musibet bin nasihatten iyidir"). gelecek kaygısı tipi şeyler başlayacaksa daha sonra başlamalı. o zamana kadar kendinize delibozuk olma, saçmasapan kararlar verme, her çiçekten bal alma, vs. hakkı tanımazsanız yetişkin hayata eksik tecrübe ile başlarsınız, düz adamlar olursunuz, bakın demedi demeyin.

konuyu büyük varsayımlar içeren "kız seni kullanmış vay kaltax" mantığından uzaklaştırıp, bu tarafından tutmanız dileklerimleN,

ema kardeşiniz.
14/f/ist
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

şimdi kafa göz dalmak istemiyorum ama,
konunun aşkla meşkle tahmininizden az ilgisi var bence. (arkadaşın şimdi 22 olmasından hesapla) 17 yaşında başlayan ilişkiye aşk denmez. daha kendinizi tanımadan hayatınızın aşkını bulmanız (pek tabii ki imkansız diil ama) ÇOK zor. aşk varsa vardır, bilemem. ama yani bi o kadar alışkanlıktan, başka türlüsünü bilememekten, yalnız kalmaktan, içine sıçmaktan, 5 yılı kaybetmekten, efendicaazıma söyliim genel bir başarısızlıktan, sap gibi kalmaktan, yatırımların boşa çıkmasından korkmaktan kaynaklı bir durum kokusu alıyorum ve burnum heybetli olduğu kadar kuvvetlidir de :P

ahan da o bakımdan, man up!

önünüze korkmadan, hesap yapmadan, 3.5 atmadan bakmanız, bu konularda biraz dangıl dungul olmanız gereken yaşlardasınız. yapacağınız hata olacaksa bile (ki bu durumda bence kesinlikle diil) bu sıralar hata yapacaksınız ki hatadan öğreneceksiniz (hata EN iyi öğrenme metodudur, üstüne yoktur, "bir musibet bin nasihatten iyidir"). gelecek kaygısı tipi şeyler başlayacaksa daha sonra başlamalı. o zamana kadar kendinize delibozuk olma, saçmasapan kararlar verme, her çiçekten bal alma, vs. hakkı tanımazsanız yetişkin hayata eksik tecrübe ile başlarsınız, düz adamlar olursunuz, bakın demedi demeyin.

konuyu büyük varsayımlar içeren "kız seni kullanmış vay kaltax" mantığından uzaklaştırıp, bu tarafından tutmanız dileklerimleN,

ema kardeşiniz.
14/f/ist

İlk önce bazı hataların yaşanarak öğrenilmemesi taraftarıyım,bunu belirterek başlıyayım.(yani tam tersi olarak bin nasihat bir müsibetten yeğdir.)

Diğer noktaya gelirsek her çiçekten bal alma,saçma sapan kararlar verme vs gibi olaylar bazı noktalarda da sizi düz adam olma yoluna emin adımlarla sokar.Yani her insan gündelik ilişkiler yaşamayı sevmez bazıları da sevdiği kişi ile birlikte olmak ister daha düzenli bir hayat ister.

Onun dışında verdiğin emeği takdir ettim,terazine tıkladım.Ancak kısa özetine bakarsak kız senden bıkmış artık yeni aşklara yelken açmak istiyor.Olaylara bakış açısı senin gibi değil yani bir ilişkiye saplanıp kalmak istemiyor gibi duruyor.Özet geçmek gerekirse kız senden bıkmış bu saatten sonra senin verdiğin emek boşa küre çekmekten farksız o yüzden canın acısa da kızı hayatından çıkarmaya bak 3 4 ay gez toz bol bol arkadaşlarınla vakit geçir,gerekirse çantanı al başka şehirleri gez vs.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk mesajı okuyarak girişiyorum

kız senin hayatının içine etmiş

daha doğrusu sen kendi hayatının içine etmişsin kızda buna göz yummuş. seni sevmediği halde böyle ciddi kararlar alırken sana karışmamış.

seni bir mendil gibi kullanmış ve atmış

içi hiç sızlamıcak senden ayrılırken emin ol hatta rahatlıcak :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...