Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnernette yeni sansür listesi İSS'lere yollandı

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

fizban said:

çok mantıklı olmuş. millet olarak seksi bırakıp rahat edicez. yalnız ben haydar'ı anlayamadım. haydar'la kim seks yapıyor, hangi akp'li arkadaş. çıksın açıklasın. lütfen.

Şimdi okudum milliyette Melih Aşık'ın yazısında;

Haydar ve Paşa
Mehveş Evin arkadaşımız internette alan adı yasakları konusunda “Hadi nefes, ılık, sıcak gibi sözcükler yasak da Haydar neden yasak?” diye sormuştu... Okurumuz İlgi Bilge diyor ki:
- Haydar tabii yasak olur... Paşa da yasak... Haydarpaşa diye açık açık yazamamışlar, Haydar’ı da Paşa’yı da alan adı olarak almayı yasaklamışlar. Örneğin haydarpasaotelolmasin.com diye bir internet sitesi kuramazsınız artık...”
Sosyal ağlarda paylaş

oyları çok etkileyeceğini sanmam. bunların kitlesi belli zaten, ya internetle çok haşır neşir değil ya da "evet ahlaksızlığı bitirdiler" falan diyecek.

ha, ekşi sözlükte bayağı bir yancıları vardı. Ekşi sözlüğü kapatmaya kalktılar şimdi bakalım o yancılar ne diyecek.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25209540/

en kötü "yasaklar bizle ilgili değil kurumun kararı" der çıkarklar işin içinden. ösym skandalı, gazeteci hapsi falan daha neler neler var hiçbiri pek etkilemeyecek. Daha 1 ay önce mezun olduğum lisenin müdür yardımcısı tarih hocası "çanakkale savaşı doğaüstü olaylarla kazanılmadı" diye kadını linç ediyorlardı neredeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Daha 1 ay önce mezun olduğum lisenin müdür yardımcısı tarih hocası "çanakkale savaşı doğaüstü olaylarla kazanılmadı" diye kadını linç ediyorlardı neredeyse.

abi Gül Yayla hayatımın hocası. mükemmel biri. O kadını olur da görevden falan alırlarsa gidip kovalarım hepsini
Sosyal ağlarda paylaş

Scheriff said:

abi Gül Yayla hayatımın hocası. mükemmel biri. O kadını olur da görevden falan alırlarsa gidip kovalarım hepsini

Ben de severim kendisini, tarihe özel ilgim de olduğu için dikkat çekmiştim, o da beni severdi. Disiplin takıntısına ayak uydurunca zaten iyi kadın. Ama disiplin takıntısına ufacık bi çomak sok anında siler seni. Mesela bi dönem notu düşük olanlara kurtarma sözlüsü yapıyordu, sevdiğim bir arkadaş da soruları bilemeyince ben doğru cevabı fısıldamıştım. O da duyup görüşürüz demişti, kişisel almıştı o hareketimi. Sonrası malum tüm sınavlarım sözlülerim 95 üstüyken 4 vermişti tarihe. Gerçi ertesi dönem ben dersten soğuyup burun kıvırmıştım, daha kötü notlarla 5 verip ortalamayı 4.5ten 5 yapmıştı sene sonu eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...