Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizi ağlatan Film Sahneleri

MartinLGore

Öne çıkan mesajlar

Depresif değilim ama bu aralar bole depresif bir arşiv yapıyorum, film müzik gibi..

Ben başlıyım..

Ally McBeal'in son bölümünde son sahnede billy'nin ölüm sahnesi..
Natural Born Killers'da büyücünün ölüm sahnesi orada birbirlerine bağırmaları bilmiyorum etkilemişti..
Moulin Rouge nin nerdeyse her sahnesinde salya sümük..
Tabiiki Braveheart
requıem for a dream sonları..[signature][hline]Unoffical Paticik Kaillera Server
Sosyal ağlarda paylaş

Tüh tam hevesle requiem for a dream yazcaktım. Hmm bakalııım
-Yapay Zekada çocuğun 2000 yıl boyunca soğuktan donana kadar periye beni çocuk yap demesi
-Titanic teki malum sen kurtulacaksın söz ver bana sahneleri
-Leonda adamın gözünden gördüğünüz ölüm sahneleri
-Kusursuz dünyada filmin sonunda adamın vurulması üstünden paraların uçuşması(üstteki arkadaştan esinlendim)
-Lord of the rings de boromir ve elf komutanın(ismi neydi yaf) ölüm sahneleri[signature][hline]Üzüldüm...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kiddo, 03 Eylül 2004 19:29 tarihinde demiş ki:

-Lord of the rings de boromir ve elf komutanın(ismi neydi yaf)ölüm sahneleri

İsmi Haldir. Üzülme kitapta ölmüyo o :P

Bu arada Leon'un ölüm sahnesini tek geçerim[signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"
I am the wind blowing through your hair

I am the shadow on the moon at night
Filling your dreams to the brim with fright
Sosyal ağlarda paylaş

bir de bir film vardı, bizde sinemalarda oynamıştı.
hastaneden kaçan iki kişi, biri kanserdi sanıyorum.
bunlar denizi görmek istiyor o yüzden kaçıyor.
bir iki yerde matrak sahneler var, iki mafya elemanı yakalamaya çalışıyor, polisler yakalamaya çalışıyor, bu sırada polisler o mafya ile çatışıyor felan.
çocuğun teki banka soyuyor, annesine pembe cadillac hediye ediyor felan..
o filmde de ağlamıştım da, filmin orjinal adını hatırlayamadım bir türlü.[signature][hline]imza günü
Sosyal ağlarda paylaş

burada bahsi geçen filmlerin çoğunda gözlerim dolmuştur ama pek ağlayamadım, tam ağlama kıvamına ulaşınca dağılıyor genelde o sahne..

böyle hüngür hüngür ağladığım film ilginçtir, flowers for algernon'ın film uyarlamasıdır ki üfürükten film der bakmaz insan normalde. ama ben kitabı da zar zor okumuştum, hele sonunda ağladığım kadar hiçbir şeye ağladığımı hatırlamıyorum. görmeniz lazımdı böyle iki gözüm iki çeşme resmen, her baktığımda gene ağlıyorum böyle alerji gibi.. :)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

Titanic: Batış sahnesi ve insanların yaşamak için o anki tavırları hareketleri..[signature][hline] __«³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»__
|||||Yapim aşamasında|||||

|||||||||||||||||||||||
01001010101011010010110
[spo1=rekksss]Savaş gazisiyim savaşta arka kolumu ön bacağımı kaybettim ama yıkılmadım biraz sendelendim son hatırladıklarımsa gomtanım fedaykinin kükremesi Silahhh Omzaaaa ve bize görevimizi vermesi görev:Kırmızı başlıklı kız operasyonu bilrsiniz kırmızı başlıklı kızı işte biz tarih yazmak için o hikayeyi değiştirmek için onu kurtarmaya gidiyorduk evin britain territory kuzey ormanlar civarında olduğunu bilgi edindik ve helikoptere 5 arkadaş bindik ufak bi harekatla kırmızı başlıklı kızı kurtaracaktık taki ormanda o salak sarhoş makinst tireni kırmızı ışta qecirmesi sonucu bize çarpması aslında (öhüüüü bööhüüüü) yol hakkı bizimdi (öhüüüüü böhüüüü) çarli tam geçiyordu o anda sarhoş tireni üzerimize sürdü ve kaza oldu tarihe girdik ama ilk helikopterle tirenin kazasını gerçekleştiren insanlar olarak ben bir gaziyim ve torunlarıma kırmızı başlıklı kızın hikayesini anlatıyorum tabi sarhoş makinistide.. [/spo]

[Bu mesaj rexx tarafından 03 Eylül 2004 21:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Last Samurai deki katamoto nun tom cruisela son konuşması (ölürken),piyanistteki bir çok sahne,LotR'da rohan atlılarının hayvani şekilde bağırarak orcları ve fillere dalmaları. Valla hatırlayamıyorum başka.Bunlarda resmen gözümden bir damla yaş süzülmüştür.Bİrçok filmde ise gözlerimin sulandığı olmuştur.[signature][hline]Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır.
Aramıza sizde katılın!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...