Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Köpek Isırdı

Klapaucius

Öne çıkan mesajlar

İğne olduktan sonra 1-2 gün alkol almaman gerekiyor haberin olsun.

Bir keresinde sevgilimi ısırmıştı köpeğin biri durduk yere, ısırdı dediğim elini çizmişti. Pek önemsememiştik ufak bir çizik diye ailesi hastaneye götürmüş hastane olay yapmış yoksa şu günler mutlaka gelceksiniz, gelmezseniz şöyle olur böyle olur diye takibe aldılar. İnanılmaz üstüne düşüyorlar şu kuduz olayının yani. Bende 1 hafta boyunca kaleiçi sokaklarında köpek aramıştım. O geldi aklıma, paylaşmak istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

sandalye said:

İğne olduktan sonra 1-2 gün alkol almaman gerekiyor haberin olsun.

Bir keresinde sevgilimi ısırmıştı köpeğin biri durduk yere, ısırdı dediğim elini çizmişti. Pek önemsememiştik ufak bir çizik diye ailesi hastaneye götürmüş hastane olay yapmış yoksa şu günler mutlaka gelceksiniz, gelmezseniz şöyle olur böyle olur diye takibe aldılar. İnanılmaz üstüne düşüyorlar şu kuduz olayının yani. Bende 1 hafta boyunca kaleiçi sokaklarında köpek aramıştım. O geldi aklıma, paylaşmak istedim.

ciddi mesele bu kuduz meselesi. üzerine düşmedin mi gg şu vaziyette ölüyosun. ama sanırsam köpeği tanımadım bulamıyorum diyip te aşılarını devam ettirmek daha sağlam iş. yoksa 3. aşısında kesiyolar 7 aşılık takvimin eğer kuduz yoksa

http://www.bilkent.edu.tr/~bilheal/aykonu/AY2002/December02/Image24.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

dikiş yoksa ısırıktan sayılmaz o. bi kere itin teki bana karşı teşebbüste bulundu ama allahtan kıştı, kabandan geçiremedi diş. çaktım bi tekme midesine iyk iyk edip kaçtı şerefsiz evladı.

zırt pırt ısırmaya kalkan köpek zaten halk tarafından linç edilir de, üzerine sinen bi koku falan varsa belki ondan seni tercih etmiş olabilir. başka bi köpekle falan oynaştıysan önceden hani.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

dikiş yoksa ısırıktan sayılmaz o. bi kere itin teki bana karşı teşebbüste bulundu ama allahtan kıştı, kabandan geçiremedi diş. çaktım bi tekme midesine iyk iyk edip kaçtı şerefsiz evladı.

zırt pırt ısırmaya kalkan köpek zaten halk tarafından linç edilir de, üzerine sinen bi koku falan varsa belki ondan seni tercih etmiş olabilir. başka bi köpekle falan oynaştıysan önceden hani.

yok be usta başka köpek falan uğraşmadım o gün. valla en ufak çiziği bile ciddiye almak gerekiyormuşmuş diye biliyorum ondan dikiş falan farketmiyo asdasd :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...