Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kişilik testi misali

Klapaucius

Öne çıkan mesajlar

said:
Amerikada yapılan bir deneye göre yolda yürürken karşıdan gelen bir insanla çarpışmamak için şekilden şekile giren insanlar genelde kendine güvensiz oluyor. Buna karşılık istifini bozmadan yürüyüp karşıdan gelenin yol vermesi gerektiğini düşünenlerin %70'i kavgayı çok seven insanlardan oluşuyor. Geriye kalan %30 ise sadece dalgınlıktan bunu yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben karşı taraftan hızlı yürüyorsam genelde çarpmamak için uğraşırım fakat bazı insanlar var ki özellikle yanında kız arkadaşı ya da 3-5 hemcinsi arkadaşı var ise özellikle istiflerini bozmuyorlar. garip heralde karşıdakini domine ettiklerini falan düşünüyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

aynen bende sanki böyle bi yere yetişmem gerekiomus gibi yürüyorum hep

istem dışı yani.yanımda biri varsa lan dursana diyor.durmaya calısıyorum ama 2dk sora yine kopuyo haha

karşıdan gelenlerle pek sıkıntım olmuyor.eğer karşıdan kalabalık insan grubu geliyorsa önceden şerit degiştiririm kaptırırım
Sosyal ağlarda paylaş

Acelem varmış gibi yürüyorum heryere. Önümde benimle aynı yönde aynı hızda yürüyen biri varsa onu geçmek için daha da hızlı yürümeye başlıyorum. Hatta böyle yolu tıkayan obezler olduğu zaman filan pis pis bakıp kendi kendime söyleniyorum ki rencide olsun öküzler. Hele bi de yaşlı teyzeler filan var ki tam felaket, kağnı gibi.

Karşıdan gelme durumunda ise hiç dikkat etmedim ama genelde kaldırımın en dış kenarından yürümek gibi bi huyum var, ki insanların çoğunluğu ortadan yürüme eğilimi gösteriyo gibi bi izlenim oluştu bende. Yani genelde milletle ayrı kulvarlardayız yani. Olur da benim gibi takıntılı insanlara denk gelirsem kalabalığa ve ruh halime göre değişir, ama en muhtemel seçenek duvar tarafına iyice yaklaşarak "ben çekileceğim kadar çekildim, sen öteki taraftan geç artık" mesajı vermek olur heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

yolda yururken en zevk aldigim sey lan milletin etrafinda slalom yapmak, bi an hizlanip yanlarindan onlerine gecmek filan.

This.

Böyle makaslar, hoplamalar, bacak arasından takl...

Onun dışında çarpmıyım diye kafaya takarak yürümem ama farkındayımdır gelenin gidenin, o yüzden problem olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

iri olan butun insanalr kafadan ezik bu hesaba gore, ortalama bi kiza carpsam direk yerde cunki

bu arastirmalarda asiri yalan, bugun vardi bitan maymunlara barbie bebek ile araba verdik, erkek maymunlar ve testesteron fazlasi olan disi maymunlar arabayi secti, demekki onceden sartlandirma ile alakasi yokmus cocukalri ntercihlerinin

ulan maymun arabayi ne bilsin, bi erkek cocuk icin araba filmelrden gordugu ile hiz macera, babasi kullandigi icin bi erkeklik sembolu ve ozgurluk cagrisimi yapan bi aractir, babayi ve hemcinslerini model alan, cocuklugundan beri bu mesaji yiyen erkek cocuk tabiki arabayla oynamaktan zevk alir, barbie bebegi suslemek cocuga bisi ifade etmez, zevk almaz genelde

simdi sen maymunun onune arabayi koyup bunu nasi ispatliyorsun, nasi bilim diye onumuze getirip koyuyorsun akil var mantik var, ege rbilimse ve araba ile testesteron arasidna bri iliski varsa araba icad edilene kadar bolunerekmi cogaldi insanlik?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...