Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YGS'nin şifresi çözüldü!!

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

"uzmanlar şifre iddialarının gerçeği yansıtmadığı görüşünde birleşti"

yusyuvarlak çöp haberler ya, hangi uzmanlar nerede nasıl denemiş hangi soruları hangi iddia edilen şifre yöntemiyle denemiş de çıkmamış.

ama vatandaş okurken "çıkmadı" kısmını okuyup hıı. diyor geçiyor tabi
Sosyal ağlarda paylaş

NTV'deki kriptoloji uzmani yonetti resmen, gayet guzel bir biçimde açıkladı ve tüm kitapçıklar için %100 çalışan yöntemi gösterdi. Şıklar tam olarak karıştırılmadığı sadece dönderildiği için belirli şık dizilimlerinde doğru yanıt hep belirli bir seçenek bulunabiliyor.

Ha burda şöyle bir sorun ortaya çıkıyor ki, OSYM başkanı üstüne basa basa 'şıklar karıştırıldı ve sorular master kitapçıktan türetildi' dedi. Ama şıkların tamamen karıştırılmadığı sadece doğru yanıt sabit tutularak kaydırıldığı çok net. Ayrıca aday kitapçıklarının türetildiği kitapçığın master kitapçık olduğunu belirtti ancak basına verilen kitapçık aday kitapçıkları ile aynı dairesel şık dizilimine sahip ve aday kitapçıklarının bu kitapçıktan türetilme olasılığı çok yüksek.

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=ali+demir%27in+t%C3%BCm+t%C3%BCrkiye%27ye+yalan+s%C3%B6ylemesi&a=td
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha hastasıyım zaman gaztesinin :D
http://www.gazeteciler.com/karikatur/penguenden-zaman-gazetesine-gonderme-3881h.html

bu aralar lie to me'ye sardım nimet çubukçunun fotoğrafında kendi söylediğine inanmama ifadesi var (:P) tuszede olarak kafayı yedim sürekli her sınavda kopya iptal söylentilerinden mazur görün
Sosyal ağlarda paylaş

sınav bence iptal edilmez.cumhurbaşkanımız çıktı beni tatmin etti dedi.o laftan sonra daha hayatta iptal olmaz sınav.

en kötü gündemi değiştirmek için 3-4 üst düzey askeri içeri atarlar 1 haftaya unutulur olay.olan yıllardır bu sınava çalışan gençlere olur
Sosyal ağlarda paylaş

ÖSYM Başkanı Ali Demir YGS'deki şifre iddialarıyla ilgili olarak basınla buluştu; "Basına verilen kitapçıklar biraz acemilikle hazırlandı, bunları öngöremedik. Bir daha basına kitapçık dağıtmayacağız" dedi

adam küstü bir de
yüzsüzlük textbook'u yazar bu adiler.
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

ÖSYM Başkanı Ali Demir YGS'deki şifre iddialarıyla ilgili olarak basınla buluştu; "Basına verilen kitapçıklar biraz acemilikle hazırlandı, bunları öngöremedik. Bir daha basına kitapçık dağıtmayacağız" dedi

adam küstü bir de

yavas yavas ogreniyolar iste, kpssde herkes birbirinin sonuclarini falan gorebiliyodu mesela, oyle bi seffaflik yapmislardi yanlislikla. onu duzelttiler
bu sefer de sistemli kitapcigi basina verdiler unutup, artik bidahakine onu da hallederler.
Sosyal ağlarda paylaş

avukat hasan tahsin ışıltan aynı zamanda dünya radyonun eski genl müdürü. dünya radyo hakkında ekşi sözlükteki ilk entry;

said:
bu radyo eskiden kadin
sanatcilari calmazdi. fetullah
gulen cemaatinin radyosu idi.
simdi caliyor kadin sanatci.
akibeti ne olmustur bilinmez.
belki el degistirmistir. belkide
kamufle olmuslardir.
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

benim anlamadığım seçimler yaklaşmasına rağmen chp ve mhp nin olaya sessiz kalışı.kpss de bile bi kaç chp ve mhp li vekil konuşmuştu ama bu olayda bu kadar sessiz kalmaları çok ilginç,helede seçim yaklaşmasına rağmen

ortada delil yok. yaş tahtaya basmak istemiyorlardır. yapacakları yanlış bi hareket muhtemelen oy kaybı ile sonuçlanacak ve diğer tarafın eline de koz verecek.
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

adam küstü bir de

şu çok kral bi açıklamaya ya. "varya olm siz bi dahaki sınavda sıçtınız, çok pis sorucam" felan dese tam olacak.

ama şu an ki hiç bir açıklama vs. şaşırtmıyor. max 5gün sonra gündemden kalkıcak zaten bu şekilde giderse.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar büyük bir olayın ben hala gerekli yankıyı yaratamadığını düşünüyorum...Daha çok ses çıkmalı, geçen sayfalarda başka bir arkadaşın da dediği gibi bu ülkede kriz vs palavra insanların hayatını şu sınavdan daha fazla etkileyen birşey yok..Kaldı ki bu işin ekonomisinin büyüklüğüne değinmiyorum...Bu iş bırakılmamalı kesinlikle...
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

benim anlamadığım seçimler yaklaşmasına rağmen chp ve mhp nin olaya sessiz kalışı.kpss de bile bi kaç chp ve mhp li vekil konuşmuştu ama bu olayda bu kadar sessiz kalmaları çok ilginç,helede seçim yaklaşmasına rağmen

atlamıolar,
kk akıllandı cunku. Du bakalım ıyıce aydınlansın olay.

Bu arada,
bole bır anahtar olabilir, önce ki sınavlara bakmak lazım varmıymış yokmuymuş.
Eğer varsa ve bu anahtar %100 tutuyorsa, dağıtıldığı ispatlanmadan bi mok olmaz.

AMMMaaaa %90 falan tutuyorsa, işte o zaman sakat.
Sosyal ağlarda paylaş

ÖSYM Başkanı, "Basına verilen kitapçık biraz acemice hazırlandı. Yanlış cevapların yerleşmesinde eksiklik var ama adaya avantaj yok. Tüm adaylara süreci anlatan mektup yazacağım" dedi.

bu adam salak ya
1.7milyon mektup
zarfı posta gideri 20 kurus desen 350milyarı cepten mi verecek ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...