Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mmorpgler

Bone

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
EVE'de bir player-driven economy vardır, ikinci en iyi ekonomiye sahip oyun EVE'nin yanında fil yanında duran fare gibi görünür.

Oyunu acımasız yapan da bu biraz. Farklı bir şey. Direk virtual reality, oyunluğu aşmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bu sıfırdan başladım geçenlerde. Bir zevkli oldu tekrar sürünmek yerlerde. Okuldur, diğer işlerdir çok vaktim yok, tüccar olacağım bu sefer. Üniversiteden yeni mezun oldu karakterim, çalışıyor. Çok büyük planları var gelecek hakkında.

EVE'de bu da var, sırf tüccarlıkla inanılmaz paralar kazanırsın, zevk alırsın. Sadece aksiyon değil. Ama bunu yapmak için ciddi üniversite seviyesinde iktisat bilgis gerekli, orası ayrı. İktisat fakültesinde okudum o kadar, burada deneyeceğim öğrendiklerimi.
Sosyal ağlarda paylaş

Evede ki su oyun zamanini oyun parasi ile satin alabilme imkani sayesinde oyundaki her itemin gercek parayla bir degeri oluyor 14dolar 360+- milyon oyun parasi seklinde bu kur gibi 1 dolar 25milyon oyun parsi felan seklinde boyle olunca geminiz patladigi zaman sanki cebinizden odemissiniz gibi bi his oluo ki aslinda evet millet cebinden odemis oluo cunku sizin aldiginiz oyun zamanlarini baskalari oyun parasi alabilmek icin satiyo onlarda patladigi zaman ceplerinden odemis oluolar yine oyun parasi ile oyun karakterleri marketinden karakter alma imkanida var ki atiorum 3 yillda gelistirilmis bir karakteri sizin 3-4 aylik hatta 1-2 aylik farminizla alabilmeniz gibi bi durum var.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi EvE Online ı öğrenmek için , karakter geliştirmek için zeka değil , bolca zaman , mesuliyet ve full fokus oyuna odaklanmak gerekiyor. Öyle bir anlatıyorlar ki oyunu sanki çok akıllı adamlar oynuyor sadece zannedersin. Alakası yok , bildiğin oyun işte.. Klasik MMORPG' den EvE dünyasına geçen adam bir süre WTF modunda dolaşır etrafta ama sonra alışır konsepte...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...