Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mmorpgler

Bone

Öne çıkan mesajlar

elimde bazı mmorpg hesapları var. age of conan, warhammer online, dc universe online, anarchy online, everquest 2, star wars galaxies, champions online, city of heroes/villains, lotro.

bunları oynayan varsa bir fikir versin, birini aktifleştirmek istiyorum da.
şu an hangisinin gideri var, hangisi popüler, sundukları özelliklerinden hangisi daha iyi vs.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni alıcaksan rift al zaten, mmo bana community olayı gibi geliyor ya yani o oyunların herhangi birinden tanıdık birilerini yada bildik bi topluluğu fln yakalarsan o oyunu aktifleştir diyebilirim.

Yada ille subscription değil biraz takılıyım, fallout'u da seviyorum diyosan fonline'ı da oynayabilirsin. Hem bir kaç kişilik grup da vardı birlikte oynayınca gerçekten keyifli oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam çok uzun süre piyasadaki hemen her mmorpg'yi oynadıktan sonra piyasadaki bana göre en keyifli mmorp'nin AO olduğuna karar verip AO accountumu açtırdım yıllar sonra.
Bir çok yenilik bir çok farklılık var , gelirseniz haber edin nickim Nithh RK1'deyim.
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman irtibatı kesmeyelim. conan forumlarında blood and glory başlığına mesaj atarsanız. oradan konuşmaya devam edelim.

bu yeni serverda;
-karakter transferi olmayacak.
-tek 1 karakter açabileceğiz.
-bori olmayacak.
-öldürdüğünüz oyuncular loot düşürecek.
-bk buffları daha bilinmiyor. forumlardan oy vererek fikrinizi belirtebilirsiniz.
-herkes yeniden başlayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

gelmiş geçmiş olabilecek en iyi mmo contentini mahfetti funcom acikcasi. benim üzüldügüm tek oyun heralde bu oldu simdiye kadar.
contenti mahfetmedi aslında ama nası diyim uygun altyapiya oturtamadılar. su oyunu 1 sene geç cıkarıp adam gibi cıkarsalardı. dallamalarıda işten daha önce atsalardı süper olucaktı cidden.

simdi geri döniyim diyorum bu yeni server fikirleri güzel ama. millet hayvan gibi tecrübeli olucak pvp konusunda.gene tutunamıycam :)
Sosyal ağlarda paylaş

benim 10 gang denememden 8 zi şöyle oluyordu.

adamı tek görürsün
etrafı kolacan edersin
baslarsın ganga
hop ordan 3 tane invis adam cıkıverir. kalleş kelleni koparır :D

yoksa solo yapabilecegim bir oyunu herşeye tercih ederim.
zaman darlıgından assassini 80lemem 1 ayimi almıstı en son. oda üstümde hiçbirşey yoktu yani. cidden cok zor lvl almak bence aocta.
Sosyal ağlarda paylaş

casual veya hardcore... en son haliyle çok fazla yerden epic toplayabiliyorsun. ben expansionda gelen hyrkanian adlı factionun epic setini toplamıştım. onunla pvp yapıyordum. gayet de kullanışlı oluyordu :) 3 şekilde epic zırh toplayabilirsin. raid, godslayer (hard mode instance, faction görevleri) veya pvp zırhları.

şu an guardianlar ve rangerlar biraz op durumda.

canım çekti yaw :) açsam mı hesabı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...