Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Libya'ya NATO Müdahalesi

roket adam

Öne çıkan mesajlar

abi yok şöyle bir soru soruya cevap bulamıyorum.NEREYE KADAR? yani gerçekten düşün düşün yok.Sürekli ABD,batı şeyini sallaya istediğini yapıyor.Bizde hede hödö öyle kendi kendimize övünüyoruz.İç politika ile günlerimiz ne güzel geçiyor.Gerçekten filimlerdeki gibi bir dünyalar savaşı falan mı gerek bu ABD yi yerle bir edebilmesi için.Yada abi ABD doğrusunu yapıyor 'yerim insanlığını sömür gitsin' diyerek.

Uli konusunda aramızda başarılı bir arkadaş varsa özelden de olabilir gerçekten beni bir bilgilendirirse çok memnun olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

amerikayı anlatan çok hasta olduğum bir tanımlama vardır; (trevanian'a aittir)
said:
Amerikalıların barbarlığı onlara bir özür oluyor... yoo, hayır, böyle şeylerin özrü olamaz aslında tabii. Ama onların
hareketleri için bir açıklama sağlıyor. Biz kendimiz, binlerce yıllık saf kanımız, geleneğimiz ve dikkatli yetiştirilişimize karşın böyle insaf ve insanlık dışı hareketler yaparken, yamalı kültürel geçmişi yüzyıllarla değil, ancak on yıllarla sayılabilecek Amerikalıları nasıl vahşetle suçlayabiliriz? Amerika halkı alt tarafı Avrupa'nın istenmeyenlerinden, orada başarı sağlayamayanlardan oluşmuş bir halk. Bunu düşününce onları masum saymamız gerekir. Bir sırtlan kadar, bir çakal kadar masum. Evet, tehlikeli, evet hilekâr... ama günahkâr değil. Sen onlardan adı anılmayacak bir ırk olarak söz ediyorsun. Onlar ırk değil. Bir kültür bile değil. Avrupa ziyafetinden kalan artıkların yeniden ısıtılıp sofraya konmuş hali onlar. Yalnızca bir teknoloji. Ahlâk yerine, onlarda
uyulacak kurallar var. Bizim onur ve onursuzluk dediğimiz şeyin karşılığında, onlar kazanma ve kaybetmeyi kullanıyorlar./quote]
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

http://www.youtube.com/watch?v=Uc6Vy0uGQoA
At Rosny-sous-Bois in France, this Swat member fail to down with his rope.He is fall few feet above with no injury.

hahahaha patır patır düşüyor adamlar. ilki hem adamın kafaya vuruyor sonra düşüyor. 2. inen de tekmeliyor adamın kafayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

İran Türkiye, bunlar libya gibi kabile ülkeleri değil. Bulaşırsan direk ayarı alacağın ülkeler yani.

inan bana hiiiiiç sanmıyorum.

bu arada vakti gelince suriye'ye "demokrasi"yi biz götürelim.

komşuya düşer böyle görevler.
"al barbar, al sana demokrasi" demek gerekirse, demek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

adamların bakış açısını da düşünmek lazım, koalisyon güçleri girmeden önce kimlerin akrabası, eşi, dostu öldü Kaddafi saldırılarında. Dışarıdan bakınca hain demek kolay da adamların kinleri var ki başka bir güç yardım etmeden kaddafi'nin düşmeyeceğini biliyorlar.

Haa bu onları benim gözümde hain yapmaktan alıkoymuyo o ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

şubat sonu: erdoğan
nato ne arar la libya da
mart başı: nato libyaya demokrasi götürmeli

mart başı: kılıçdaroğlu
natonun libyada işi olabilir
mart ortası:
askeri harekat durdurulmalı

mart: tezkere geçti

-türkiye libyaya girmeli mi
-türkiye ne arar la libya da