Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Libya'ya NATO Müdahalesi

roket adam

Öne çıkan mesajlar

ben şöyle birşey buldum bi de

Bu haber gazetelerde yok! Libya için Brüksel'de Türkiye ile Fransa'nın büyük restleşmesi said:
Fransa’nın bir nevi tetikçilik yaptığı ve ilk kurşunu sıktığı Libya operasyonu, Türkiye ile Fransa arasındaki bağların da büyük hasar almasına neden oldu. Fransa, hem NATO’nun planlamaları dışına çıkarak Libya’yı tek başına verdiği kararla bombaladı, hem de Libya’ya karşı oluşturulan çok uluslu koalisyonda Türkiye’nin dışlanması için büyük çaba harcadı.

http://www.dipnot.tv/5289/Bu-haber-gazetelerde-yok-Libya-icin-Brukselde-Turkiye-ile-Fransanin-buyuk-restlesmesi.aspx
Sosyal ağlarda paylaş

ya ama bizde o ilk opsiyon yok. Yani kalkıp erdoğan şimdi o kadar filistin zart zurt muabbetinden sorna libyaya girelim derse, hükümet düşer. Ciddi düşer.
düşmesede seçimde sıçar.

Öte yandan, rusya da dur dedi mikine sallayan olmadı yani. Oraya gidip silahlarını bm güçlerine doğrultmadıkça o "dur" lafta kalır. Ki zaten silahları BM ye doğrultmak yapılacak en aptalca hamle olabilir.

O yüzden, gerek TR nin duruşu gereği gerek geçmişimiz gereği bu yapılan aslında beklenendi.

Benim sıkıntım, yarın öbürsügün "güneydoğuda" fiziksel baskı var diyip bu heriflerin oraya yönelme ihtimali. İsraile yemiyor, bize yer mi bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

/geyik mode on:
FRANSA İÇİN ÖNEMLİ BİR AN! ASKERLERİ BİRBİRLERİNİ VURMADI VE SAVAŞ ALANINDA KAÇMADILAR!

/game mode on:
abi adamlar sağlam daldılar kaynaklara. çok da güzel mekana çöreklendiler be. bi bizimkiler pas geçiyor bu fırsatları

/duygusal mode on:
ne olursa olsun halkın anası ağlayacak bundan sonra da.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...