Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayatında hiç dolmuşa binmemiş insan.

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

"xxx:
*dolmuşa hiç binmedim
yyy:
*hayatımız böyle geçiyor bizim
*:(
*naptın ama sen ya
*olmaz ki öyle
(S) xxx:
*:)
*metrobüse bindim 1 keree ama
*acelemiz vardı taksici dediki imkansız bu köprü trafigi açılmaz
*metrobüsün oaraya bırakayım sizi 10dkda orda olursunuz dedi
*sonra indik orda topuklular süs püs :DDD
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen ben de otobüse çok çok az binmişimdir, şu anda bindiğim bir zaman hatırlayamıyorum bile mesela. Paramı taksi kullanacak şekilde ayarlarım, rahat rahat gitmeyi tercih ediyorum gideceğim yere ama İstanbul gibi leş trafiği bir şehirde metrobüs gibi MÜKEMMEL bir aleti kullanmamak baya büyük gerizekalılık süslü püslü topuklu arkadaşın kusura bakmasın. Başıma gelmiş en güzel alettir resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dolmuş severim baya, rahat hissediyorum kendimi enteresan bir şekilde. Özellikle böyle hafif yağış varsa, cam kenarı kapıp, kulaklıkları taktığın zaman Bostancı - Taksim ve dönüş Taksim - Bostancı son derece keyifli oluyor ooh. Kişi sayısıda böyle sanki arkadaş grubu gibi, ne fazla, ne az. Herkesin amacıda belli eğlenmeye gidiyor hahah zevkli.

Minibüs bende sevmem hiç. Otobüse de hayatımda 2 kere falan bindim istanbulda. İzmir'de askerdeyken çarşılarda mecbur 169'u kullanıyorduk, bilen bilir. Akşam saatleri üsse dönüş sırasında hayatımda bu kadar kalabalık otobüs görmedim. 4 tarafta da izmir kızları ile sarılı zaten, ayıp olmasın diye de binbir çeşit aerobik duruş şekilleri yapıyorsun rahatsızlık vermemek için. yorucu ama muhabbet oluyordu en azından. İstanbulda aynı kitle yok ki anasını satiim sohbet olsun sdfsdf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...