Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MicroVolts(MMO-FPS)

Khiran

Öne çıkan mesajlar

MMO olduğundan buraya açtım ama FPS bölümüne mi açmam gerekirdi bilemeyeceğim. Pati'de daha çok RPG topluluğu var ama çok sıkıntılı anlarda FPS oyunnlar bire bir geliyor bana.

Oyun geçen günlerde Ob geçti. Boyutu da ufak tefek birşey. Ama gayet eğlenceli bence.

Team Fortress 2 oynamış olan varsa kısaca özet geçeyim; Classsız ve TPS olarak TF2 diyebiliriz oyuna.

MMO Hut'dan ilk izlenim videosu

http://www.microvolts.com/
Sosyal ağlarda paylaş

oyun oynanış bakımından iyi hoş ama mapler büyük olduğundan dolayı -aslında biz küçüğüz de neyse- rifle'ını alan bi yerlere pusuyor. haliyle cengaverce bir oynayış tarzı sergilemeniz de zorlaşıyor.
aga ben sabırlı insanım, grafik falan da hoşuma gitti diyorsanız girin , direk pandorayı alın oynamaya başlayın.
Sosyal ağlarda paylaş

mmo-fps diyince en azından videoda fpsye dair birşey aradım japon animesi sandım biran sukılgörl görünce . Bir de atlaya atlaya gittim 7.dk falan konuşan tip başladı adam vurdum vurdum mu aha vurdum yok vurmuşum lan demeye sevindirik falan oldu gıdığı çıkmıştır sempatik olmuştur heralde
Sosyal ağlarda paylaş

character customisation yönünden biraz lack ;)))) ( İNGİLİZCE KONUŞAYM DA PURO GÖZÜKEYİM )

oyunda 4 karakter var, bunların etkileri bir tek görüntüye oluyor.
pandora dediğimiz hatun da goth tarzı giyinen hoş bi' oyuncak.

karakter çeşidi az olmasına rağmen oyunun eşya sistemi bunu kapatmayı az da olsa başarabilmiş.ilk seviyelerdeki eşyalar birbirine çok benzemesine rağmen sonrasında biraz daha farklılaşıyor.

oyunun en güzel özelliklerinden biri de 6-7 silahı aynı anda üstümüzde bulundurmamız

yani seviyosanız gidin indirin bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten ope nbeta değil mi daha? koyarlar daha çok karakter daha çok silah. karakteri customize ederek run speed/hp fln kazanıyosun azar azar ztn. onlarada daha değişik bonuslar eklerlerse tamamdır.

global agendaya çok benzettim, ama daha başarılı gibi. (betası bile)
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...