Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne yapmalı ?

pinkporing

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar çıldırma aşamasına geldim artık,mortal online account açık,darkfall açık,aoc açık,mortalda takılıyorum bu ara ama kesmiyo gibi yada yeni başladımmı nedir ondandır diye kandırıyorum arada,wow deseniz 5 yıl oynadım elimi sürmeye tövbeliyim.swtor deseniz ne zaman cıkacağı belli değil :S eminim çok insan var benim gibi,mıçmadığımız ocak başı kalmadı,bütün içeriği tükettik mi nedir,ne yapacağız amacımız ne,nereye doğru gidiyoruz lan biz :S
Sosyal ağlarda paylaş

SoulCube said:

milletin derdine bak ya : )

kaçakçılık yapmıoz,çeteden yargılanmıoz,ne bilim yandaşlara dağıtılan ulufeden almıoz namusumuzla mmo oynuyoruz,kahvede okey oynasak dahamı iyi :) (iğrenç bu kabul ediyorum ama alternatifler aklıma geldide en iğrenci bu sanırım ahahaha)
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili pinkporing,

sıyırmadın. üzülme. hamdın, piştin, oldun. bundan böyle eve online oynayacaksın.

sevgilerle.

p.s. adından çağrışımda bulunarak super high rate bir ragnarok serverında (tercihen pvpli olanlardan birinde) arada sırada takılmanı tavsiye ederim.

p.s. 2 al sana biraz eye candy. http://evetravel.wordpress.com/
Sosyal ağlarda paylaş

eve online=

*bak olm kocaman gemim var deyip, dışarıda newbie gemi ile dolaşmaktır.
*Bütün gün boş bir ekrana bakım zart zort diye madencilik yapmaktır.
*Oyundan keyif alabilmek için aylarca beklemek demektir.
*koca koca adamların gemileri patlayacak diye ventte çığlık çığlığa kafanın ırzına geçmesidir
*en dandik gemiyi kaybetsen bile üzerindeki modülleri toplamak için 2 gün harcamak ve bu sürede hiçbir şey yapamamak demektir.

eve ızdırap demektir.

şu dönemde oynanmaya değer tek oyun Xsyon oda herkese göre değil
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
STY said:

Eve Online. Diğer bütün MMO'lar sadece geçici bir hevestir.

Yıllarca oynayıp; yeter lan bu kadar stres, oyun oynamak istiyorum ben diyip bıraktım. DDO oynuyorum, bir sürü oyun denedikten sonra ona karar kıldım.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

STY said:

Eve Online. Diğer bütün MMO'lar sadece geçici bir hevestir.

Yıllarca oynayıp; yeter lan bu kadar stres, oyun oynamak istiyorum ben diyip bıraktım. DDO oynuyorum, bir sürü oyun denedikten sonra ona karar kıldım.

ddo ne alemde suan kısmen paralımı yine ? yoksa full freemi ?

bende adam gibi bişi bulamadım dertliyim kederliyim 2-3 ay oynayacak bişiler lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...