Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Drive Angry (İntikam Yolu)

Bone

Öne çıkan mesajlar

topiği açılmamış sanırım ama film amerikada gösterime girmiş. bize gelmesi daha sürer herhalde.

fragmanını gördüğümde aklıma blood oyunu gelmişti, çok hoşuma gitmişti.
filmi izleyenler güzel bir aksiyon filmi olduğunu söylüyorlar.

gelse de real d olarak izlesek.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
lionsgate yapmış diye izledim. normal filmlerden fazla sex vahşet falan kullanmışlar işte klasik lionsgate filmi.. rol yapamayan amber heard ve baş role koyulan nicolas cage zayıf kurguyu perdelemeye yetmemiş.. sıkıla sıkıla izledim işte. ama lionsgate filmi yani kötüde olsa izlemek lazım, bu aralar çok film yok zaten ortalarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Undisclosed said:

lionsgate yapmış diye izledim. normal filmlerden fazla sex vahşet falan kullanmışlar işte klasik lionsgate filmi.. rol yapamayan amber heard ve baş role koyulan nicolas cage zayıf kurguyu perdelemeye yetmemiş.. sıkıla sıkıla izledim işte. ama lionsgate filmi yani kötüde olsa izlemek lazım, bu aralar çok film yok zaten ortalarda.

lionsgate virali
Sosyal ağlarda paylaş

bence adamı bitmiş olarak görmeyin. adamın muhasebecisi dolandırmıştı herifi bi sürü borcu harcı vardı adamın. şu anda para kazanmak için eskiden biriktirdiği ününü kullanıyor. paraya tekrar doyarsa iyi filmlerde oynaybilir tekrar.

en azından her ay 3 er tane nicholas cage filminin çıkmasının sebebi bu yani
Sosyal ağlarda paylaş

SuSaNoO said:

bence adamı bitmiş olarak görmeyin. adamın muhasebecisi dolandırmıştı herifi bi sürü borcu harcı vardı adamın. şu anda para kazanmak için eskiden biriktirdiği ününü kullanıyor. paraya tekrar doyarsa iyi filmlerde oynaybilir tekrar.

en azından her ay 3 er tane nicholas cage filminin çıkmasının sebebi bu yani

Dolandırılmak değil de kumar borcu var tonla diye biliyorum ben valla.

Oyunculuğu da kötü adamın ayrıca, kırk yılda bir doğru düzgün rol yapabiliyor, onlar da heralde gerçek hayattaki kişiliğine uyuyor herhalde ki yapabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...