Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WORLD WAR Z Film oluyor

sostizm

Öne çıkan mesajlar

sonunda izledim arkadaşın ısrarıyla

objektif bakmam çok zor cunku kitabını okudum audibooknu dinledim fln ,biraz hayranıyım yani kitabın

abi film kitaptan bi kere tamamen alakasız,yüzde yüz

ayrıca oyle iyi mi kötü mü diye hiç tartısmayacağım , kolpaçinayoda güzel film diyen var , transformersada.bu filmlere zaman kaybı olarka bakanda var,beğenende,ikisininde fikri birbirini bağlamaz,herkesin estetik duygusunun gelişmişliği ve zaman kaybı algısı aynı olacak değil.

peki nasıl bir film : bol prodiksyonlu,başkada bi boku olmayan bir holivuıd aksyon filmi, yeni hiç birşey yok.

bazı yerlerde sırıttım,bi ara bitsin diye bekledim,1 haftaya unuturum.
Sosyal ağlarda paylaş

EUAHSDHUASHDU Abi bi yer vardı bunları almaya gelicek olan helikoptere gitmek için çatıya çıkarken. Aniden çıkan zombi (gerçi zombi mi demeliyim bilmiyorum ;) En arkada izliyoduk 7 kişilik bi arkadaş gurubuyla. Ben o ara ileri doğru oturmuştum. Sırtımı koltuğa yaslamamıştım. O an geldiğinde abartısız hemen herkes titredi euehuhasudhuaudh ama yok böyle bişey :D Yanımdaki arkadaşım beni kolumdan geri çekti euhasuda.
Olum diyorum, nabıyosun ?
-Amcolu kardeşlik duygusu seni geri çekiyorum kurtarmak için euhuehuashduahu
Sosyal ağlarda paylaş

ağzına sıçtıım 3d'si yüzünden bi bok göremedik, zaten götüm gibi çekmişler yakın sahneleri, bir de 3d olunca hiç bi bok anlaşılmıyor. aha bir daha da gitmiyorum 3d yazan filme. illa türkçe dublajlı mı izleyelim yani anlamadım.

ana müziği çok hoştu, film de yeterince iyi. iyi olan kısmı ise kitabından gelen esintiler, olayların gelişmesi yayılması uluslararası ilişkiler vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...