Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir'e taşınıyorum galiba

toggie

Öne çıkan mesajlar

koydum cocuuu eahaeha.
aradı bi kadın. hic beklemiyodum. is basvuru sureciniz olumlu gelisiyor mu gelisti mi ne oyle bisi dedi. sonra cv'dekileri tekrar sordu falan. anlattım ben de. arkasından bi suru sey saydı. maas, adecco firması uzerinden contratlı is, mart 2012'ye kadar, sigorta, cart curt. hicbisi anlamadım heyecandan. sesi de boguk geliyodu telefondan (avea kotu oldugundan sdfsd). en sonunda da hayırlı olsun dedi.

cok sevincliyim lan. izmirli patiler selam (:
Sosyal ağlarda paylaş

ya ev, ulasım, yemek masraflarım cıksın yeter. biriktirip ev almak icin ise girmiyorum sonucta. belki de ben yanlıs duymusumdur ne bilim, hic umrumda degil valla maas su an.

yalnız butun konuyu bastan okumam gerekicek. nasıl olsayda mesajlar duruyo diye ciddiye almadım ev tavisyesi mesajlarını eheh. ne ara 11 sayfa yaptınız ağkü ya.

bi bostanlı kalmıs aklımda, bi de ucyol.
Sosyal ağlarda paylaş

bostanlıyı hep sıkıcı bulmusumdur, bornovayı tavsiye ederim toggie. Hem ucuz, hem öğrenci mekanı. Hem piyasa boşver bostanlıyı sıkılırsın.

işe başlarken maaşı dusunme, bir sonra ki projede zorlarsın dicem ama 2012 ye kadar kitlemişler zaten. Brüt konuşması kötü olmuş, ocakta ki aldığın parayla aralıkta alacağın para değişir, hesabını ona göre yap.

Hayırlı uğurlu olsun, motivasyonun yüksek önün açık olsun hacı, hoşgeldin sektöre :)
Sosyal ağlarda paylaş

yarın 9.35 ucagı ile baslıyor izmir macerası. salı sabahı da işbaşı yapıyorum. yalnız hala maaşımı ogrenemedim ehehe. herelde 1600 brut, 1200 falan kalacak bana. 3 ayda 1 cift maas, ya da prim falan varsa guzel olabilir tabi ama sanmıyorum.

is yerinin adresi suymus, konak degil.
Işıkkent Teknoloji 6172 Sokak No.19 Işıkkent Bornova / İzmir

yani bornova'da ev tutucam. ayrıca araba da veriyolar altıma, rahatım yani her turlu :) esyalı ev bulmam sart ama. bekliyorum varsa bildiginiz kiralık ev.
Sosyal ağlarda paylaş

ya araba verebilirler, planlama esnasında tss e falan gidiceksin planlamacılarla. Ama tabi belli olmaz.

Abi bornova güzeldir bak inan bana. Küçük parka yakın öğrenci evlerinden ayarla.
Bostanlı falan filan fıs ( bostanlılı adama sorma bunu, fazla mahalle-milliyetçisidir izmirliler :) )

Bornova cillop, hem ucuza ev bulursun hem öğrenci mekanı olduğu için çok canlı ve ucuz olur her yer.

Falan fistan =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...