Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir'e taşınıyorum galiba

toggie

Öne çıkan mesajlar

abi herkes paranın dibine vurmuş heralde bostanlıda yaşa mavişehir çok şukela falan. e çok kazanacaksan git mavişehirde yaşa napacan bostanlıyı da. işte tek kişi kalacaksan eli yüzü düzgün inönü caddesinde bir dolu ev var ayrıca öyle dağ tepe denmez oralara. gelin ankarayı tanıtalım size dağ tepe uzaklık konusunda izmiri döver. izmirde her yere tek vasıtayla gdilir 10 dakikada zaten nolacak. göztepe de güzel evet oralarda da var 600-650tl kiralık evler ama yazın sıcak kışın soğuk olur oralar. bornova da ege üniversitesi yakın olduğundan eskisi gibi varoş falan değil öğrenci semti sayılır.
Sosyal ağlarda paylaş

hatay civarı iyidir. üçyol falan ulaşım açısından imba, göbek gibi bi yer. konakta çalışacaksan bostanlı içi zor olur tavsiye etmem. bornova da gereksiz zaten deniz yok orda hehe. üçyolla karataş arasında aradığın tarzda bir sürü ev var ama ana caddeden fazla uzaklaşma derim.

kiralar da gayet iyi hem orada rahat edersin, konak 5 dk otobüsle, metroyla 3 dk. her türlü gideri var.

ha unutmadan, üçyol meydanının konak istikametindeki mahallesi altıntaş, ordan ev falan bakma kötü yer. meydana yakın diğer iki blok iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

değil. gecenin 4ünde içtikten sonra alsancaktan baykuşa binip 7dkda evde olmak var. abi gece gidim vapura bineyim diyemezsin. bi de vapuru öyle her gün işe git gel kullanmam ben. karşıyaka tarafında ısrar edilirse bostanlı harici oturulmaz zaten. orda da hem kiralar pahalı hem de karadan ulaşım sucks. yani ara sokakları falan diyorum otoban var tabii ama o bie uzatıyor işi. artı üçyolun çok reklamını yaptım ama oradan da 5 dkda denize yürüyebiliyorsun.

istanbulda etilerde nişantaşında oturmuyorsan izmire gelip alsancağın ortasında, sahilevlerinde, folkartta, bostanlıda oturayım demezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

15dkda gelirsin gece baykuşlarla abi o zaman karşıyakaya yani :D sonuçta karşıyakaya gece çalışan otobüs yokmuş gibi konuştun.

Ayrıca püfür püfür izmirin en güzel ulaşım aracı olan vapurla işe gidip gelmek varken niye diğerlerini kullansın.

Hee bi de çalışan adamın allah aşkına kaç kere gece 1den sonraki otobüslere işi düşer...Düşerse de zaten var otobüs :D

Toplasan 10 kere binmemişimdir şu baykuşlara

Karşıyaka ayrıca güzel yer bostanlı daha güzel tabiiki de varsa parası ordan tutulur ama karşıyakaya da laf söylencek bi tarafı yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...