Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir'e taşınıyorum galiba

toggie

Öne çıkan mesajlar

senko said:

bide deneyimi olmayan yeni mezun adam (misal ben olcam) nasi bu kadar istiyorum diyebilir ki?

abi 3-4k istiom deseler, hadi leyn cekerler orda.
gibi geliyor bana

veya cok saglam olcan iste, okulda 3-4 makale cikartmis olcan fln.

Yeni mezun mühendis olup 3-4 k alan varsa İzmir'de bana özelden yazsın, iş başvurusu yapmak istiyorum direk.

Almanya'da yeni mezun masterlı mühendisi 4 k (net) dan başlatıyor porsche, bmw, bosch zart zurt bilimum büyüklü küçüklü alman firmaları.
Sosyal ağlarda paylaş

ya vakit buldukça bişiler karıştırıyorum falan ama adam gibi eğilmeden olmuyor işte..
processing bakıyorum eğlencesine. her bi sonuç görsel ya, acaip keyifli oluyor işte.
bi arada unity3d falan bakıcam. ama bi hedef yok işte.
maksat kafa boş boş kalmasın. yeni bir şeyler öğrensin daima.
Sosyal ağlarda paylaş

ama istanbuldan gidiyor,
şindi başka firma üzerinden contractor gidiodur.
İşte firma 4 alıosa buna 1.5 bırakırlar falan.

sömürecekler olm seni :D

istanbuldan izmire gidio olman süper, adam sana demicek " olm orda kiralar neyin ucuz " .
Hatta zorla, evini de onlar çeksinler, belki olur.
Dışarda yeme içme dışında ucuz şehir izmir.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla okumadım ilk mesajdan sonrasını pek de; 1+1 yok olayı yalan ama şöyle yalan, misal Mavişehir'de falan var ,ev tadilattayken kaldım birkaç ay ama stüdyoya göre çok kazık ve Mavişehir'in aidatları efsane geçiriyor adama. Şu ara kiralık ev ilanlarında Soyak ve devamındaki Çiğli girişteki evlerin dominasyonu var, buralara da hiç bulaşma aşırı overrated yerler.

Bostanlı'nın ara sokakları falan bence en uygunu olur, zaten Vapurla stressiz işe gitmek dünyanın en güzel şeyi olduğu için iş olayında da sıkıntı olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

ya buyuk ihtimal giremeyecegim ise de iste, yine de kesin olarak cevabın gelmesini bekliyorum.

@drea adecco firması üzerinden alıyorlar. avea'nın calısanlarına sundugu olanaklar degismiyor ama aynı. umraniye'deki teknoloji merkezleri cok guzel. calısmak ister yani insan orda.

mulakatta kadın sey sordu. e sen yazılımlara merak sarmıssın, freelance calısmıssın, iletisim nerden esti dedi. ulan mezun olur olmaz netaş'a basvurdum, adamlar tabi is tecrubem olmadıgı icin okulda ne yaptım, ne ettime baktılar direk. kabul edilmedim. sonra londra'ya gittim 6 ay kaldım, turkiye'ye geri dondum. dondugumden beri de is bakıyorum iste. bu sırada freelance 3-5 bisiler kazanmaya calısıyorum.

simdi ise basvurunca bana yeni mezun muamelesi yapmıyolar, tecrubem yok diye ise almıyolarsa koyayım boyle olaya. ki universitede 8-9 tane direkt iletisim dersi aldım. wireless networks, fiber optical communication, communication electronics gibi.

bu pozisyon tam eleman yetistirme pozisyonu. zaten transmissin planning engineer'ın tecrubelisini de bulmakta cok buyuk zorluklar yasandıgını soyledi gorusmede bolge muduru. yani simdi ben bu ise de girerken sorun yasayacaksam tecrube nasıl edinicem de tecrube gerekli olan islere basvurucam.

olursa cok guzel olacak tabi, olmassa da ne yapalım.
agustos'a kadar web gelistirmeye devam, arkası askerlik. donunce bakıcaz artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...