Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir'e taşınıyorum galiba

toggie

Öne çıkan mesajlar

@Suark abi manavkuyu'da oturuyorum. deniz kenarına gitmek inan problem degil benim icin. arabam var cok sukur. istedigim yere gidebilirim. su anda oturdugum yer cok merkezi, kesinlikle konum olarak izmir'in en guzel yerlerinden biri. ama kirası gercekten bu ev icin fazla.

bostanlı'da esyalı, dogalgazlı adam gibi ev bulmak zor. ilanda gosterdigim yer bostanlı'ya araba ile 5-10dk uzaklıkta.

basit bi matematik islemi yapmam gerek. bugun ev is arası benzim maliyetini cıkarıcam. hafta sonu da su siteye giderken oranın maliyetini cıkarırım, bi etrafı gorurum falan. kafama yatarsa ve fiyatlar da buyuk degisim olmazsa tasınırım gibi geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

ben de var diyorum. 15 yıl yasamıssın ama yasadıgın yerden haberin yok. ozkanlar, mansuroglu, manavkuyu bak bakalım var mı otopark. bi de utanmadan deniz gorecek eve cıkacak paran yoksa park yeri arama demissin. terbiyesizligin alemi yok.

yeşilyurt, dağın tepesine çıkın.eşek kadar boş arsa da var deniz manzarası da var
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

ayrıca özkanlar'da otopark bulamayan arkadaş, küçük parkta hiç yaşamasın, yürüyecek yolu zor bulur (:P)

özkanlar'ı falan park yeri olan ama deniz kenarı olmayan muhite ornek olarak vermistim. kucukpark'ta park sıkıntısı yuzunden kanser olmamak icin spor salonumu degistirdim. herkesin derdi baska olabilir, benimki bu. katılmayabilirsiniz elbette.

oneri sunan arkadaslara tesekkur ederim. tasınmak istiyorum ancak su anda hala gidip bir yer gormuslugum yok. haftasonu isim olmazsa gidip bakıcam. izlenimlerimi aktarırım.
Sosyal ağlarda paylaş

bostanlıda park yeri sorun abi. otoparkı olan apartmanlar eski evlerin iki katı fiyatında öyle diyim. çoğu evin 3-4 arabalık otoparkı var işte çakma millet dönüşümlü koyuyor araba. 3+1 evler 750-850 civarı falan. denize 1 dk yürüme mesafesi var ama otopark yok. 20 dakika turlamışlığım çoktur akşam eve gelince. mavişehirde bile otopark sıkıntısı var artık bu arada. ama sahilin tadını hiç bişeye değişmem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...