Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi internetçi?

Tyrael

Öne çıkan mesajlar

TT kullanıyorum 2mbit'lik paket. Wow'da 350ms'in altına bi türlü düşemedim ve youtube'da 360p'lik bir videoyu bile akıcı şekilde izleyemiyorum. Artık ilallah geldi ya paketi ya TT'yi değiştireceğim. Önerileriniz neler duymak istedim tavsiye edebileceğiniz başka bir şirket var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

DNS ile alakasi yokki abi dedigin olayin ? Video'lar icin falan caching yapiyorlardir bi ihtimal senin request'ine gore, onu da kendi DNS sunucularina baglamislardir diyecegim de yine cok mantikli gelmedi bana.

WOW olayi kulliyen yalan olmali hatta.

O anda denk gelmis olabilir mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ilk aldigimda 1 mbit e 43 veriodum sinirsiz bu nerden bakarsan iki sene once.. sonra iki senelik kontrakt bitti..tel actilar bole bole 8 mbit sinirsiz 2 senelik imzalayalim 1 sene yari fiyatina dedi .. dusmus fiyatlar 24 oduyorum..bankadan otomatik talimatla..hon starcraft bf2 tek basimada atmiyorum..kanklalarla toplanip 2 3 kisi asiliyoruz..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu başlıktan ben de mi açacaktım da açılmışı varmış.

Telefon hattı yok evde, olmasını da istemiyorum. Uber bi hıza da gerek yok, 4-8mbps civarı yeter. Hangisinden ne kullanmalı?

Superonline'dan fiber alcaktım ama apartmana çekmeleri gerekiyormuş, yönetici karar vermeliymiş falan. Yalan oldu o :(
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

DNS ayarı otomatikken uydunet'in pingleri çok süper. WoW'u geçen akşam 8-9 civarı 150-200ms ile oynuyodum. Yutub da süper açıyodu videoları.
Ama DNS'leri elle girdin miydi gogo 570ms, Youtube'da 1dklık videoyu 8dkda yüklemek ftw

bu olay benım torrent de basıma gelıo dns lerı gırınce hız otamatık dusuyor yarısına ,kaldırınca duzelıyor .Garıp bısı ama kablo ya gırdıgıme bın pısmanım .Dgoru gıttıgı surece bısı yok hersey super ama haftada 1 2 kez arıza yapıpta aramassam kırılıyorlar bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

DNS ayarı otomatikken uydunet'in pingleri çok süper. WoW'u geçen akşam 8-9 civarı 150-200ms ile oynuyodum. Yutub da süper açıyodu videoları.
Ama DNS'leri elle girdin miydi gogo 570ms, Youtube'da 1dklık videoyu 8dkda yüklemek ftw

DNS çok etkiliyor cidden, lakin DNS'siz internet kullanamıyoruz sevgili ülkemde ...

Grooveshark'a gireyim müzik dinleyeyim diyorum, engel
4chan'e gireyim diyorum, engel

DNS olmayınca yalnız bariz bir şekilde internetteki performansın artışına şahit oluyorum asdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...