Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Defne Joy Foster Evinde ölü bulundu?

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

ayrıca zaman iyi yani genel olarak
yazarları falan kaliteli gazetenin kimin ya da ne düşüncede olduğu umrumda değil. adam gibi haber verebilmesi önemli.

http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=1087899&title=defne-joy-foster-evinde-olu-bulundu

bakın burda alkol falan dememiş.
Sosyal ağlarda paylaş

bi dakka şimdi benim aklımı kurcalayan sorular var:

1- haber sitelerinin yarısında joy foster evinde ölü bulundu diyo, bir diğer yarısında da arkadaşının evinde ölü bulundu, bu kadın nerde ölü bulundu

2- bir insanın ölü bulunması için öldüünde kimsrnin yanında olmaması ve sonradan bir kişinin onu oha ölmüş lan diye bulması gerekir, arkadaşının evindeyse nasıl ölü bulunuyo, arkadaşı olcak lavuk zaten ölüyor olduunu görmüyormu

3-bir yerde ambulans çağrılmış ama yetişmemiş deniyor, nasıl bir şekil şemaldeydiniz de o kadın ben gidiciyim hacı diyemedi, uykusunda ölmemiş onu sölüyolar

4-alkolden oldu deniliyor. bu kadın Televizyon dünyasında. hayatında ilk defa alkol almıyor. daha dün de astım hastası olmadı. o kadın alkol ile ilaçların beraber alınıp alınmicaanı veya alınsa da nasıl alınması gerektiini gayet iyi biliyordur eminim buna, bu işin içinde başka bi bok var

evet en basti haliyle sorularım bunnar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...