Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

atm'lerin para yutması

soulberry

Öne çıkan mesajlar

soulberry said:

bu atm'lerin kafalarına göre para yutması ve alıkoyması karşısında ne yapabiliriz? illa anarşist bir arkadaşa patlattırmak mı gerekiyor atm'yi? zengin patiler anlamayabilir ama toplamda 25 liram gitti bu atm'ler yüzünden.

http://forum.paticik.com/thumbnails/0f0/efd/cef/e4a/27b/e1f/39a/5e9/50e/f00/14_450xNULL.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

md5 said:

mümkünse para çekmemeye ve yatırmamaya gayret ediyorum her zaman. para gelicekse hesabıma gelir para gidicekse hesabımdan gider. cebimde kredi kartı geçmeyen yerlerde kullanılacak kadar veya yedek bir miktar olarak bulundururum.

niye??

ben gunde yaklasik 10 defa cekip yatirma yapiyorum
bi defa sadece parami yuttu onun disinda hic bi sorun yasamadim

(surekli deisik bankalara gelen havaleleri eft masrafi odememek ve urasmamak icin elden cekip yatiriyoz
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
CthuLhu said:

soulberry said:

yatırırken oldu hep. vaktim olmayabilir, acil bir işim olabilir o an. ki acil işim olduğunda yuttu hep. ne yapıyolar gelince, ne kadar sürede geliyolar peki?
ben üstünde 30 banknota kadar yatırabilirsinizi okuduğum için tek seferde 20 25 banknot yatırmıştım. ki normalde hep parça parça yatırırım o gün öyle yaptım. yuttu tüm parayı daha sonra bankaya gidip dilekçe verdim. bir gün sonra hesabıma geçtiler miktarı.

oha 25 paran mı vardı?

benim hep 6 7 param oluyor asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

CthuLhu said:

soulberry said:

yatırırken oldu hep. vaktim olmayabilir, acil bir işim olabilir o an. ki acil işim olduğunda yuttu hep. ne yapıyolar gelince, ne kadar sürede geliyolar peki?
ben üstünde 30 banknota kadar yatırabilirsinizi okuduğum için tek seferde 20 25 banknot yatırmıştım. ki normalde hep parça parça yatırırım o gün öyle yaptım. yuttu tüm parayı daha sonra bankaya gidip dilekçe verdim. bir gün sonra hesabıma geçtiler miktarı.

oha 25 paran mı vardı?

benim hep 6 7 param oluyor asdasd

Ziraat KYK'nın 180 liralık öğrenim kredisini tamamen 5tllik olarak vermişti sfd
Sosyal ağlarda paylaş

benim atm kartimi kopyalamislardi kievde banka aradi efenim kart hırsızlıgı bilmem ne departmanından arıyoruz singapurdan cekimleriniz var pes pese 3 tane 1k bilginiz var mi dedim ne singapuru angaradayim ben bilader tmm su anda kartiniz kullanima kapandi para da bloke oldu bakiyenizde goremezseniz heycanlanmayın bi pos cihazindan kartinizi kullanıp bloke oldugunu gorebilirsiniz dedi ufak sureli de olsa bi heycan yasamistim

p.s:tesekkurler iş bankası kart guvenligi servisi calisanlari
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...