Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magicka

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Ben çevreme flame lighting shield aoe atıyorum. Sonra bir tane kendime flame lightning shield atıyorum, ben içinden geçiyorum, armorsuz ne varsa lightın stun ve fire'ın dmginden pert oluyor.

Bu arada fire'ı çok tavsiye derim, gerek story'deki boss stagelerde gerek challenge'larda çok işime yaradı. Boss stagede zaten birkaç arcane fire beam atınca bir süre sonra 3k 3k yanmaya başlıyor adam. Challenge'da aoe fire spam ile fire ressisti olmayan herşey ölüyor.

O yetilere karşı aoe shield atarak onu dışarda bırakabilirsin. O kalkanla uğraşırken istediğin magicki cast et, kalkan bitince at ona. Bunun dışında bol bol teleport+haste. Shield nerdeyse en işlevsel element arena çok fazla survival gerektirdiğinden.

Bu arada armorlu creeplere karşı qfase ile koyulan mayınlar da dikkatli kullanıldığında (yani kendinizi patlatmadığınızda) oldukça işlevsel. Kendinizi patlatmamaya özellikle dikkat edin çünkü üstünüzde shield olsa bile havaya fırlatacağından fall dmg'dan ölme şansınız var. Birde sizi köşeye sıkıştırırlarsa earth+earth+cold+cold'u aoe ile atarsanız adamları çok üzün süre recovery time ile yere düşüyor. Bu size kendinizi toplamanız için çok uzun süre kazandırıyor. Ayrıca 5 water ile aoe atarsanız çok iyi pushbacki var.
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Ufak bi Greasemonkey scripti yazdım, [magicka=bilmemne] şeklinde tag açıp, bilmemne yerine büyülerin atanmış olduğu QWERASDF harflerini yazıyosunuz, mesajı post ederken resimlere çeviriyo. Yan tarafa tuş koycaktım ama işteyim çok uğraşamıyorum. Biraz buglı olabilir, çok da esnek değil de idare eder işte. Steam için T, ice için G de yazabilirsiniz.
http://userscripts.org/scripts/show/95815

Hazır gelmişken güzel kombo yaziim bikaç tane. İlki şey işte, ice lance spam. QRS

Biraz elektrik ekleyince de baya acıtıyo QRAS

Sonra en favorilerimden biri, ice+shield+arcane+lightning var, bi lightning daha ekleyince çok fena. İster enchant, ister aoe olsun aşırı derecede etkili QRASEA

Bi sevdiğim de steam+shield+lightning. Aoe olarak etrafına koyuyosun, yaklaşan üzülüyo. Birer steam ve lightning ekleyince hem birazcık daha uzun sürüyo hem de biraz daha fazla koyuyo. QFAEQFA

Olm bu arada hazır topik canlanmışken indirin kullanın lan sıkripti sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Kojiroh said:

Ufak bi Greasemonkey scripti yazdım, [magicka=bilmemne] şeklinde tag açıp, bilmemne yerine büyülerin atanmış olduğu QWERASDF harflerini yazıyosunuz, mesajı post ederken resimlere çeviriyo. Yan tarafa tuş koycaktım ama işteyim çok uğraşamıyorum. Biraz buglı olabilir, çok da esnek değil de idare eder işte. Steam için T, ice için G de yazabilirsiniz.
http://userscripts.org/scripts/show/95815

Hazır gelmişken güzel kombo yaziim bikaç tane. İlki şey işte, ice lance spam. QRS

Biraz elektrik ekleyince de baya acıtıyo QRAS

Sonra en favorilerimden biri, ice+shield+arcane+lightning var, bi lightning daha ekleyince çok fena. İster enchant, ister aoe olsun aşırı derecede etkili QRASEA

Bi sevdiğim de steam+shield+lightning. Aoe olarak etrafına koyuyosun, yaklaşan üzülüyo. Birer steam ve lightning ekleyince hem birazcık daha uzun sürüyo hem de biraz daha fazla koyuyo. QFAEQFA

Olm bu arada hazır topik canlanmışken indirin kullanın lan sıkripti sdfsdf

şıpher sıciripti yok muydu gardeş
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 7 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...