Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AHAHAHAHAH

TheRiverBelow

Öne çıkan mesajlar

SS bölümünde vardı en iyi recruitment mesajı

said:
is a PvE guild that does Battlegrounds 24/7. We are a Spanish guild looking for Swedish members who speak Chinese with a Russian accent. Ventrilo is a must! No guild tabard, as it doesn’t match my hairstyle. Thank you.
Sosyal ağlarda paylaş

recruitment fln hava civa, al bu vay ak elemanları way babam biz raid yapıoz ohooo boss farmlıoz hclerde CC yapmadan aoe facepalm yapıoz dediler kandırdılar beni aldılar hc grubuna blackrockdaki 5man hc de 10-12 kere wipe yedik guildin kendisi underground komedi recruitmenti olsa nolur olmasa nolur.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

recruitment fln hava civa, al bu vay ak elemanları way babam biz raid yapıoz ohooo boss farmlıoz hclerde CC yapmadan aoe facepalm yapıoz dediler kandırdılar beni aldılar hc grubuna blackrockdaki 5man hc de 10-12 kere wipe yedik guildin kendisi underground komedi recruitmenti olsa nolur olmasa nolur.

olm senin yuzunden yemislerdir o wipelari adsfa

IT IZZ ZEE WIPEBRINGEEEEER, RUN FOH YOUR LIFEZZZZ
Sosyal ağlarda paylaş

Kucuk bir testti o bakalım VAY AKlı olmayı becerebilecenmi diye ama :(
scorch said:

Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Kucuk bir testti o bakalım VAY AKlı olmayı becerebilecenmi diye ama :(
scorch said:

ben lvl 80 icc epikli karakterleri molten core de wipe ettirdiğim de vay ak li olduğumu ispat ettiğimi sanıyordum :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...