Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Titan

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

reampage said:
Ama dürüst olalım Titan çıkınca herkez alıcak.

Diablo3 için de aynısı söyleniyordu, almadık. Dandikse yine almayız. Zaten gıdım umutlu değilim artık titandan, konsol mmosundan 1 damla beklentim yok. Ne bassak alıyorlar rahatlığıyla yapılmış RMAHlı MMAHlı gameplay yine diablo3teki gibi ikinci planda kalan bi oyun olacak, yeaa başka oyun yok yeaacılar alacak milyorlar satacak falan.

Tüketici olarak almayarak tepki koyarsanız ya politika değiştirirler, ya da sizin istediğiniz ürünü yapacak bir başka üretici ortaya çıkar. SC13 alır gibi gidip alırsanız iyi eğlenceler.
Sosyal ağlarda paylaş

WoW'dan sonraki next-gen mmo olarak açıklandı. development takımın "next gen xbox kit" ile çalıştığını yazanlar olmuş. konsol'a gelecekse nasıl bir şey olacağı aşağı yukarı tahmin edebiliyorum.

sandbox beklemek bence fantazi. ben blizzard'ın yenilik getireceğine de inanmıyorum, elinde çalışan sistemler var, neden riske girsin? yenilikler olan sistemleri yenilemekten ileri gitmeyecektir. sandbox falan blizzard'dan beklemek direk fantazi bence.

eve gerçekten inanılmaz bir oyun ama herkese* göre değil. diğer mmo'ler ile aynı kefeye koymak doğru olmaz. akşam eve gelip 2 saat oynayım diyebileceğin bir oyun değil bence. dedication istiyor, baya hardcore.

edit: paticik'te "d3 almadık" demek doğru mu? kaç kişi aldı, kaç kişi almadı? alıp da pişman olan çok fakat hiç almayan sayısı alanların 10 da 1'i falandır.

konsola çıkarsa bende dokunmam.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

reampage said:

Diablo3 için de aynısı söyleniyordu, almadık. Dandikse yine almayız. Zaten gıdım umutlu değilim artık titandan, konsol mmosundan 1 damla beklentim yok. Ne bassak alıyorlar rahatlığıyla yapılmış RMAHlı MMAHlı gameplay yine diablo3teki gibi ikinci planda kalan bi oyun olacak, yeaa başka oyun yok yeaacılar alacak milyorlar satacak falan.

Tüketici olarak almayarak tepki koyarsanız ya politika değiştirirler, ya da sizin istediğiniz ürünü yapacak bir başka üretici ortaya çıkar. SC13 alır gibi gidip alırsanız iyi eğlenceler.

Sadece paticik hani şurda ki komünü zamanında her oyunu oynamış bir komün olarak görüorum, Eskiyi yeniyi ayırt edebilen yani, id listeine bakınca herkez almış nerdeyse d3, SC2 hots çıktı CE'ler için sıraya girildi.

Bana kickstarterdan yada bir şekilde misal CCP WOD oyunu. çıkmadığı sürece ömrümü ultimate sandbox mmo çıkıcak diye bekleyerek geçirmemem. Boykot ederek olucak şey değil bu TEKEL olan birşeyi boykot ededbilmek için önce rakip çıkarabilmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ciksin betasina bakar karar veririz fazla onyargida dogru degil.

Blizz oyunlari beni mutlu ediyor d3 dahil. Tek derdim 3-5 kisi arkadaslarimla aksam ts den eglenebilmek bir sure. 2-3 ay d3 eglendirdi yeter. Fazla irdelemiyorum artik belki sizler kadar ustune dustugum bir hobim olmamasindan kaynakli.

Egleniyorsam np .. Drm online rmah fifi yani :) eglendiriyorsa guzel, yolabilir beni :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Egleniyorsam np .. Drm online rmah fifi yani :) eglendiriyorsa guzel, yolabilir beni :)

Aynen bu, Paticik'e bakıp oyuna karar vermek ÇOK yanlış. Her geliştiricinin belli bir hater/fanboi grubu var, eleştirmekte/övmekte saçmalıyorlar. Hiçbirisi objektif yaklaşamıyor. Hatta oyunu eleştirmek için alanlar bile var, o derece.

Betasına bakılır öyle karar verilir.
Sosyal ağlarda paylaş

wowda yaptiklari beyinsizliklerden ders alarak cikaricaklarsa guzel olur.
pvesi zaten guzel olur da; pvpsini de, arenasini, rated bg ya da ona benzer ne yapicaklarsa, en bastan duzgun planlayarak guzel bisey cikarabilirler.

bir de, lutfen insanlar birbirinin icinden gecemesin ya. tek istegim bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Paticik'e bakıp oyuna karar vermek ÇOK yanlış. Her geliştiricinin belli bir hater/fanboi grubu var, eleştirmekte/övmekte saçmalıyorlar. Hiçbirisi objektif yaklaşamıyor. Hatta oyunu eleştirmek için alanlar bile var, o derece.

Betasına bakılır öyle karar verilir.

teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

ömrümü ultimate sandbox mmo çıkıcak diye bekleyerek geçirmemem. Boykot ederek olucak şey değil bu TEKEL olan birşeyi boykot ededbilmek için önce rakip çıkarabilmek lazım.

Ultimate sandbox mmo diye bişey asla çıkmaz zaten, yeterince mainstream olamaz 3 boyutlu devasa ultima. Boykot edebilirsin çünkü temel ihtiyaç değil mmo, ve alternatifi de var yok değil. Boykot etmediğin sürece yapılan bütün değişikliklere rağmen çantada keklik müşterisin, aka hepsini kabul ediyorsun, aka piyasaya ne itseler alacaksın. Dolayısıyla beğenmediğin oyunların üzerinde hiç bir etkin olmuyor.

Tüketicinin satın almama kararı bireysel değil kitlesel bi karar, satış rakamlarının düşmesi dışında üreticiyi etkileyebilecek bi faktör yok. Ve sen bilerek ve isterek bu bu vicious cycle ın bi parçası oluyorsun. Alternatif çıkmama nedeni de sensin keza, tüketici olarak piyasada bi boşluk yaratıp bunun nedenlerini hissettirebilsen, bir başka üretici oraya dolduracak ürünü ortaya koyacaktır. Kickstarter rpgleri böyle başladı, hepsinin temel felsefesi streamlining için tasarımdan ödün vermemek. Piyasada ürün de tıpkı fiyat gibi tamamen müşteri tarafında belirleniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

reampage said:

- ABİ OYNAMIYORSAN DİABLO 3 E BEN GİRİM Mİ İNFERNOYA GEÇİCEM BAKİM AH DE İTEMLAR SATMIŞ MI XDDDDDD

birkaç ay öncesine kadar wow subsc.ı olduğunu da ekleyin

böyle bir adam işte axedice
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah iyi ki denemek için adamın acc u aldık 15 gün oynadık. O kadar eleştiriyi oynamadan nasıl yapacaktım pampa. Skyrim gibi ucuz versyonu yoktu o dönemler.

Wow ise bi pc oyunu, konsol değil. RMAH gelmediği sürece yeni xpacleri alır bakarım, ortam olsa hala keyifle oynanacak bi oyun bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...