Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilinçlenelim

sandalye

Öne çıkan mesajlar

• 8 ay sonra ...
  • 11 ay sonra ...
Aket-Atum said:

Ulan keşke savaşa girsek de birsürü insan ölse.

Eger olenler dinci kesim ve cagdas kesim hayatta kalacak ise ben bu fikre tum dortluleri yakmis durumdayim :) Cunku bu ulkeyi geri goturen kesim din kesmidir. Bu sebeble vatandasliktan ciktik bu sebeble ulkeden gittik ve halen cagdas kesim gidiyor niye cunku Suudi Arabistan kivami bir ulkede kim yasamak ister Arap sempatizanlari disinda.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sans eseri cok erken gordum ve terki diyar eyledim. Gormeseydim belkide su an orada bakirkoy sinir merkezinde sinek izliyor olurdum. Onerim tek kac ve kurtul neresi olursa olsun kac ve kurtul. Gerine hic bakma hic vefa filan olaylarina girme kac ve kurtul cunku bu hayata bir kez gelebiliyorsun ve kimseye ne vefan ne borcun var bunlarin hepsi seni elde tutabilmek kafeste tutabilmek icin birebir duzenlenmis duzenekler neresi esiyorsa aklina ordan basla. Benim onerim Taylanddir cabuk palazlanman ve dogrulman icin birebirdir. Belkide ben biraz maceraperesttim de kacabildim ama kisaca soyleyeyim. Ortadogu ve Avrupa bana gore degildi ve hicbirzamanda olmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...