Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hoşçakal içki sepeti

DeaN

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

Kucukleri koruyoruz alkol alamasinlar internetten onun yerine liseyi bitiren herkes slah alabilsin.

(tu)

gençler için internette içki satışını yasaklamaktan önce yapılacak çok iş var. Eğitim sistemini düzeltmek gibi. E hükümet de eğitim sistemi hakkında adam gibi bir şey yapmıyorsa, hatta aksine bozuyorsa ben çıkan bu kanunun gençliği korumaya yönelik olduğuna inanamam arkadaşım.
Sosyal ağlarda paylaş

18 yaşından küçüklerin kredi kartı alamamaları yeterli bir koruma internetten alkol satışı açısından. Çünkü normalde de çıkıp alabileceği bir şey küçüğün alkol. Ha hiç bir bakkal katiyen satmasa anlarım. Kıvırmasınlar hiç kısacası.

Internetten alkol satışı yapanlara zarar sırf, saçmalamışlar her zamanki gibi. Alan her türlü alıyor.

Bir de allahınızı severseniz şurada alkol bilmemne diye çene yapmayın. Eşşek kadar adamlarız şurda saçma oluyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

alkol çok RERERÖRE biz devlet olarak çok RERÖRERÖRE görüyoruz, zaten dinimize göre de RERÖRERÖRE zaten bu ülkenin tamamı dinine çok bağlı o yüzden satışına gerek görmedik biz.

ayrıca da durup da bu yasağın mantıksızlığını mantıklı şekilde konuşan, tartışan arkadaşlara sesleniyorum; HAHAHHAHAH

adamlar yasağı mantıksız sebepler üzerine çıkartıyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Ek kart demeye çalışıyorsan asıl kart hamiline gidiyor oradan yapılan harcamaların dökümü.

Ayrıca demeye çalıştığım şey zaten o değil, çıkıp tekelden alabileceği içkiyi zaten internetten almakla uğraşmıyor kimse. Ha internette viski şarap vs. kovalayan 18 yaşından küçük arkadaşların falan varsa bilemem tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Oce4n said:

gayet normal bi kanun hatta az bile.
bakkala gidio alıyo çocuk gene. babama alcam dio bla diyo veren de veriyo. amerikadayk 6 kişi alkol almaya git hepsinin kimliğe bakıyo 1 kişi bile yaşı küçükse hepsi alamıyo o derece katı...

ah bide pedofili kanunu gelse, ne gülerim.

normal her insan zaten en geç 16 yaşında arkadaşlarıyla bira falan alır içer yani büyürken herkes yapar bunu. içkisepetinden içki siparişi verecek adamda zaten yaşı küçük olsa olsa en fazla 16-17 yaşındadır... ne kadar önemli bişi anasını satim 17 yaşında adam 2 bira içerse kaos olur ülkede...

içkisepeti über siteydi yazık olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

bence biraz daha sabredin, gelen yenilikleri OLAMAZ ŞERİAT :( tepkileriyle karşılasanız da yakın zamanda olayların çok daha farklı olduğunu anlıycaz.

şuan ülkeyi bağımsızlaştırma aşamasından geçiriyoruz, normalde amerikaya ve bisürü diğer ülkeye ekonomik bağımlıyız ama hem avrupa birliği üyesi hem ortadoğunun lideri olan bi ülke yaratabilirlerse, sandığımızdan çok daha büyük bi türkiye ortaya çıkıcak. nerdeyse osmanlının yükselişi gibi bişey

inşallah bidahaki seçimleri de kazanırlar, şuan yaptıkları sadece ortadoğuya bi gösteri diye umuyorum. en anlamlısı böyle olurdu halka açıklama yapamadan gizli bi plan yürütülseydi.
bu adam boş adam değil ben buna inandım
Sosyal ağlarda paylaş

DeLiDoLuChiLgIn said:

bence biraz daha sabredin, gelen yenilikleri OLAMAZ ŞERİAT :( tepkileriyle karşılasanız da yakın zamanda olayların çok daha farklı olduğunu anlıycaz.

şuan ülkeyi bağımsızlaştırma aşamasından geçiriyoruz, normalde amerikaya ve bisürü diğer ülkeye ekonomik bağımlıyız ama hem avrupa birliği üyesi hem ortadoğunun lideri olan bi ülke yaratabilirlerse, sandığımızdan çok daha büyük bi türkiye ortaya çıkıcak. nerdeyse osmanlının yükselişi gibi bişey

inşallah bidahaki seçimleri de kazanırlar, şuan yaptıkları sadece ortadoğuya bi gösteri diye umuyorum. en anlamlısı böyle olurdu halka açıklama yapamadan gizli bi plan yürütülseydi.
bu adam boş adam değil ben buna inandım

nickini yiyim senin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...