Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Priest Başlığı (holy/disc)

Nessaftw

Öne çıkan mesajlar

Mesele ben öyleyim ben böyleyim meselesi değil mesele insanların yerlerini bilmemesi ve casual halleriyle saçma sapan söylemler yapıp, hiçbir veriye dayanmadan kafalarına göre yorum yapmaya çalışması. Hal böyle olunca onlara yerlerini hatırlatmak gerekiyor, en azından ben öyle yapıyorum.

Beğenmeyen olabilir bu tavrımı sorun değil zaten herkesin beğeniyle karşılamasını beklemiyorum.

Daha duyarlı bir konu moderasyonu yapabilirsek burada sanırım herkes için faydalı olacaktır yoksa bu saçma sapan yorumlarla tartışma yaratmaya çalışanlar konuyu amacından uzaklaştırmaya devam edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse bu kadar geyik yeter.

Konuya genel anlamda dönecek olursak dün gelen priest değişiklikleri çok abartı düzeyde iyi değil tabiki ancak yinede ufak da olsa katkı sağlayacak (disc için daha iyi bir değişim aslında.)

Şuanda mevcut tek sorun HOH üzerinde değişim yapmamakta diretmeleri fakat bunun için bir patche ihtiyaç duyuyoruz. O yüzden gelecek ilk patch birkaç güzel değişimin habercisi olabilir.

Sevgili Regalya'ya normal ve heroic raid bis list konusunda bir talepte bulundum olumlu yanıt verip ilk mesajı update ederse birkaç kişinin bu yöndeki isteğini de yerine getirmiş olacağız. Listeyi hazırladım sadece cevap bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

di mi en sevdiğim anlardır, tank ölür boss %1-2 de falan.

ventteki her guildde bulunan ve gazcı teamin nidaları, "c'mon guys you can do it! all nuke boss c'mon, all nuke!, cmon i know you can do it guys c'mon (bunu diyen büyük ihtimalle fightın ilk dakikasında ölmüştür ve eforsuz loot görebilmek için çayını yudumlarken gaza gelmiştir.)
Sosyal ağlarda paylaş

nomsaR said:

di mi en sevdiğim anlardır, tank ölür boss %1-2 de falan.

ventteki her guildde bulunan ve gazcı teamin nidaları, "c'mon guys you can do it! all nuke boss c'mon, all nuke!, cmon i know you can do it guys c'mon (bunu diyen büyük ihtimalle fightın ilk dakikasında ölmüştür ve eforsuz loot görebilmek için çayını yudumlarken gaza gelmiştir.)

morogrimde tankın yatıp son %5 i falan evasionla falan tanklamışlığım var kıhkıh.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

"Bu tavrı sergilemeye devam edersen, en çok yazdığın ve sevdiğin bölüme uzun bir süreyle yazamayacak biri gibisin" desem?

Beraber vakit geçirmediğiniz insanların nasıl oynadığını veya ne bildiğini nereden biliyorsunuz? Keza, aynı şekilde şu bölüme yazanların ÇOĞU (büyük harflerle yazıyorum, ÇOĞU) senin hiçbirşey bilmeyen, sadece EJ, Worldoflogs tarzı sitelerden c/p yapan birisi olduğunu, oyuna da kesinlikle hakim olmadığını düşünüyor mesela.

Son kez uyarıyorum, lütfen yazdıklarınıza dikkat edin.

Süpermiş bu ya,

Senin arkadaşların ulu orta bana "siktir git" bile deme özgürlüğüne sahip (editlenmedi duruyor o post hala forumda) ama ben eleştiri bile yapamıyorum öyle mi?

Siz istediğiniz gibi benim hakkımda tanımadan yorum yapabiliyorsunuz ama ben net görülen konular hakkında fikir bile beyan etmem yasak demek ki.

Gangren ve tafyasına laf söyleyen taş kesilsin, padişahım çok yaşa.

Üzgünüm ama kendinizi kandırmayın, açın bu forumda bilgi paylaşan herkesin başlıklarını tek tek inceleyin sadece senin tayfan trollük yapıyor, öyle bütün patacik diye genelleme toplam 10 kişisiniz zaten. Tek tek her trollediğiniz adamın postlarını linklemeye gerek yok. Bariz bir şekilde sizden iyi oynayan, daha iyi teoricraft yapan ve hatta daha iyi bir hayata sahip olan hiçbir insanın bu forumlardaki varlığını kaldıramıyorsunuz, çok net yani "ayinesi istir kisinin lafa bakilmaz sahsin gorunur rutbe i akli eserinde"

Sen birini uzaklaştıracaksan önce önüne gelen hakaret eden hatta küfür eden tayfanda başla.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tayfam" sizin gibi hakaret etmiyor, sonuçta "Paticik"te olduklarını bildikleri için, kurallarına uydukları için ve belki en önemlisi oyun hakkında konuşmaktan çok, "oynadıkları" için ban yemiyorlar.

Ama siz, oradan buradan c/p yapıp, üstüne "ben proyum, siz casualsınız, sizden daha iyi biliyorum" modunda takıldığınızdan ve tartışırken dayanamayıp millete hakaret ettiğinizden banleniyorsunuz; sonra siz olmadan gayet mutlu ve olumlu bir şekilde devam ediyoruz, eksikliğinizde HİÇ hissedilmiyor.

Şimdi tekrar söylüyorum, iyi olduğunuzuz iddia edip - "ben bilirim" tafrasına yatmaktan vazgeçerseniz ve kendi tecrübelerinizi paylaşıp, diğer insanların fikir ve tecrübelerine de saygı gösterirseniz, belki siz de birgün benim "tayfam"a girebilirsiniz.

Mesela bak, Nessarien öğrenmiş hakaret etmemesi gerektiğini, bak nasıl usul usul yazıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...