Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

of önceki gün misafiri geri çevirdim ama çeviremedim bugün artık meh, çabuk giderler umarım. :(
Sparkcaster said:

aynı itemlar değil mi ya, birinde handaki elfe gidiyosun diğerinde shrineda azura yolluyo, azurayla yaptım ben şu an inventorydeki azura's star ve demin bitane geyik ruhu aldım sonunda, başka item mi var darkstar diye?

değil aynı item, azura's star humanoid olmayanları alır sadece.
aquila said:

resisting spells yok mu ya, bi fireball atiyolar healthin yarisi gidiyo, ya da resist armor filan mi var.

var, fire resist, frost resist vs veren enchanted zırhlar var.
Sosyal ağlarda paylaş

kalın magelerle kapısırken sorun yasıyorum :( dual wield melee olarak ...

peoblemin temelide oynak casterlar yerinde bi rahat durmadıgı icin power atakları daga tasa kurda kusa sallıyorum, denemedim ama oncesinde slow yada oldugu yere mıhlayan buyu vs varsa bakacam ama bakma taraftarı degilim, hani pure melee nasıl kotarırım olayı derdindeyim ...

Charge power strike yok sanırım yada ben beceremedim, hızlı kosma vs var ama power atak a basında karakter durup 3 atak yapıyor ...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi full mage oynuyorum, aşırı kolay şu an oyun. Yani sanırım sadece mage'i bu kadar kolay, çok mobil çünkü, vurkaç yaparak alamayacagın birşey yok çünkü hiçbir şart altında overwhelm olmuyorum. Companion var, Frost Atronach mı ne var. Direk sopayım.

Lvl 23.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Abi full mage oynuyorum, aşırı kolay şu an oyun. Yani sanırım sadece mage'i bu kadar kolay, çok mobil çünkü, vurkaç yaparak alamayacagın birşey yok çünkü hiçbir şart altında overwhelm olmuyorum. Companion var, Frost Atronach mı ne var. Direk sopayım.

Lvl 23.

zorluk durumu ne cunku ?
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

bi lv30+ sonra gelen elder dragonu dene sonra bandit chiefi öpüp başına koyarsın :(

epic ebony bow, epic deadric sword.. melee girersen zaten direk bi ısırıyo 2. ısırıkta kill move.. direk ölüyosun.

Orc'um ben, dragon fightlarda Berserker Rage açıp kafa göz giriyorum, stagger yiyorlar zaten 2 - 3 power attackta :p
Sosyal ağlarda paylaş

bir yerde bir ejderle kapıştım. birkaç potion ile kolayca altettim.
ardından lich gibi bişi çıktı. çok çabuk canımı azaltıyordu, fazla dayanamadım ve öldüm. bu ne lan.

ejderhalarla kapışmadan evvel level kasmak gerekiyor herhalde. hayır ejderhaları kesmek için değil, etraftaki mobları kesebilmek için :P

ejderhaların lesser mob olması yazık olmuş oyunda...

şöyle bir sorunum var. esasında axe+shield gitmek istiyordum. ancak range gerektiren birçok düşman var (mesela giantları uzaktan halletmek gerekiyor yoksa bir vuruşla uzaya gönderiyor seni).
ok kullanmak istemedim. onun yerine destruction kasayım dedim de, şöyle esaslı bir büyüye rastlamadım henüz.
illa mage's guild'e felan mı gitmek lazım onun için?
frost/fire/lightning akıtan başlangıç büyüleri var, lvl 15 oldum halen aynı büyülerle oynuyorum. ice spike diye bir şey var bir rank üstü büyü. ama tutturması zor oluyor oynak düşmanlara karşı (giant gibi hantal yaratıklara kullanıyorum).
güzel bir direct damage büyüsü lazım bana, az manayla bol bol spamlanacak.

bi de (minor) healing potion bulmakta zorlanıyorum. vendorlarda tek tük satıyorlar.
alchemy işine girişsem diyorum, malzemeleri nedir şu potionun, kolay bulunuyorsa kendi potionımı kendim yapayım. ne de olsa dragonbornuz şurada (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...