Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Viktor said:

Redeagle said:

Cheaz said:

Fazla basit olmuş sanki lv 8 de bitti main questler

Nasıl yapıyorsunuz yahu? Daha ilk ejder karşılaşmasından önceki questlerde savaşırken kafadan lvl 5 oldum ben. Olmam gerekti ayrıca daha mezardaki kıçı kırık undeadler iki vuruşta öldürüyordu çünkü. Kolayda falan mı oynuyorsunuz?

novicede oynuyom daga cikarkene bi buz trollu denk geldi tek atti lvl 5 im
Sosyal ağlarda paylaş

lol "pilgrimage" diye bosuna demio adamlar ahahahah, haci olmak icin cikiyorsun o yolu adamlar super yapmis ona bile kulp bulmayi basardiniz :p

kocaman chest var temple in onunde, adam konusurke ndiyor zaten temple in onune birak diye, koyuyorsu nchestin icine iste

THIS IS WHY WE CANT HAVE NICE THINGS in uygulamali sunumu olmus, hacialri ngittigi tapinak diye tepeni nsutuen cuk kadar bian koyup kafasinda sapsari bi soru isareti olan adama questi teslim etsek BEST OF GAME EVER oluyor bi gurup oyuncu icin asfasdf
Sosyal ağlarda paylaş

tahmin ettiydim oraya koncağını aslında da kendisi koyar quest tamamlanır vs diye tahmin ettiydim ulan cheste koyarız bir daha da alamayız yalan olur quest diye yapmamıştım.

e journal'da hiç olmasa questin ufak bi özeti olsaydı. aklımda mı kaldı anasını satim köprüdeki adamın söylediği. zaten yoldaki trole bi kere öldüydüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Awsome Storage

ahahah hala bulmadıysanız, greybeard ların 3. trail için horn u almaya gidiyordum, yolun üzerinde bir mekana geldim 2 frost troll ün olduğu, kestim girdim ortada kubbemsi yere. Woden mask çıktı, üzeriden enerji falan var yazıyor, taktım, hop mekanın eski haline gönderdi, 2 chest var, direk ev almadan storage olayını hallettim.

ps: mekanın ismi labyrinhtian mış, frost troll daha çok var dikkat.

Sosyal ağlarda paylaş

norak hayır dalmıyorlar. hatta çoğu görev aralarına sızmanı gerektiriyor bir şekilde.

ahmedinejad said:

tahmin ettiydim oraya koncağını aslında da kendisi koyar quest tamamlanır vs diye tahmin ettiydim ulan cheste koyarız bir daha da alamayız yalan olur quest diye yapmamıştım.

quicksave f5, quickload f9..
Wayne said:

bana dediler sen dragonbornsun git daglara ogren ne ayaksin tam olarak diye canim cikti gidene kadar oraya 1 saatimi aldi hacca gidiyoz sanki anasini satim.

lol calipers kalmamış tamriel'de, nedenini kimse bilmiyor ahahaha

shivering isles oynayan anlamıştır. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

yok yaa oyle dedigime bakmayin oyun super.. alismisiz wowdan tabi cart oraya curt buraya boyle yolda bandit mandit kese kese yagma yapa yapa gidiyom

yalniz yan gorev pek rastlamadim ben paso main gorevden gidiyom nerde bulabilirz bu yan gorevleri bi yigin adamla konustum bi cacik cikmadi bi misc gorevi var clana uye olma galiba ondan sonrami aciliyor hepsi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Wayne said:

yalniz yan gorev pek rastlamadim ben paso main gorevden gidiyom nerde bulabilirz bu yan gorevleri bi yigin adamla konustum bi cacik cikmadi bi misc gorevi var clana uye olma galiba ondan sonrami aciliyor hepsi ?

yan görev tonla var her şehirde npc'lerle konuştukça, faction quest'leri için de faction'a katılman gerekiyor. nasıl katılacağını da öğreniyorsun konuştukça.

kısacası bol bol konuşun. :)

-------

kitaplar gene çok iyi ya, sayfa numaralarını neden kaldırmışlar anlamadım ama.

mlp, fate, bakuman filan hepsi birikti hiç 5dk bile ayırasım yok heh.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...