Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

>Kill the dragon for the Jarl of Whiterun
>Oh shit Im dragonborn, better go gloat in that wizard prick's face
>Guard at the gate says "You killed the dragon. You're totally awesome and shit."
>Shout in his face to let him know Im DRAGONBORN
>Acquire 40 gold bounty
>He attacks me
>Wont let me pay it off
>Run the fuck away
>Get shot in the back and die
Sosyal ağlarda paylaş

abi...

way of the voice için şu high hrothgar'a gidecektim. yolda ufak bir kasabaya girdim nasıl bulaştıysam hangover olayına girdim. bir kalktım haritanın alakasız bir yerindeyim. köylüye sordum drink comp vardı kazandım mı dedi kardeş şurdayız. başka bir villager ile konuştum adam sen benim eşyamı çaldın falan diye bağrındı dsad kaçtım dışarı.

quest yapacaktık bunlarla oyalandık gece bitti of. :D

bir de hızlı at satan stables var mı. 1k olan bildiğin eşek dsadas. gitmiyor resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

AHHAHAHA

http://www.youtube.com/watch?v=vA6IGOomaaw&feature=player_embedded

evlilik guide

Öncelikle evlenmek için Amulet of Mara adlı kolyeye ihtiyacımız var. Bu kolye bizim boşta olduğumuzu gösteriyormuş Peki nerde bu kolye ? Haritanın sağ alt köşesindeki Riften kasabasında Bee and B.... (Kusura bakmayın hatırlayamadım tam oalrak) diye bir han var. Bu hana gidip Maramal adlı rahibi buluyoruz ve konuşmaya başlıyoruz; muhabbet zaten sizi kolyeye götürcek 200 gold vererek kolyeyi alıyoruz.

Şimdi sıra geldi kimlerle evlenebileceğimize. Sanırım öyle yolda gördüğümüz her dişiyi evin hanımı yapamıyoruz. Belirli npc lerle evlenebiliyoruz. Şu ana kadar benim bulduklarım Whiterundaki Ysolda, bide Riverwoodda abisiyle kalan kız. Ancak bu kızlarda öyle gönlünü hemen kaptırmıyo azıcık nazlar var. Evlilikle ilgili diyaloglara erişebilmek için bu npclerden aldığınız (riverwooddaki kız için "golden claw" görevi mesela ) görevi yapmanız gerekiyor. Eğer görevi tamamladıysanız ve boynunuzada Amulet of Mara yı taktıysanız, kzın dikkatini çekiceksiniz ardındanda "Benimle ilgileniyormusun" tarzı bi muhabbetle olaya girip yine Riftende düğünü yapıcaksınız

evet, var mı gönüllü skyrimde evlenmek isteyen taş kızların listesini çıkaracak, quest kasalım.
Sosyal ağlarda paylaş

akşam 6da oturdum başına hala bırakamıyorum ne kadar güzel onu tartışmaya gerek yok ne olursa olsun bağlıyor oyun.

1-2 sorum olucak

silahlar bu kadar az mı? sadece 3 çeşit mi twohanded var? insanın canı farklı şeyler denemek istiyor bir mızrak olsun yada en azından animasyonu farklı bir silah olsun vs...

başta alınan attan daha iyisi yok mu zira öldü o ama zaten çok yavaştı :P

whiterun ın etrafın dolaşırken bir tane dragon belirdi gidip şehre haber veriyim dedim ne kimsede bir tık var ne bir şey sonra döndüm gitmiş zaten dragon fightlarını başlatmanın başka bir yolu mu var?

level cap var mı? yoksa da level scaling çok zorluyor mu ilerde? level alınca direk vermek karlı mı yani? o kadar güzel perkler var ki hepsine vermek istiyorum bir sürü level atlayıp :(

Sosyal ağlarda paylaş

BlacKDagger said:

http://www.youtube.com/watch?v=NRGcdBefGCg&feature=related

dragona dalarken calicam bunu

yalnız ne tesadüf oldu, geçen gün şu şarkıyı açtım oyuna devam ettim,
hemen ardından ilk ejderha çıktı pat diye, o sırada deneme amaçlı kayıt yapıyordum, devam ettim, şöyle oldu:

http://www.youtube.com/watch?v=-0IT-rDNLDQ

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...