Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

oblivion gercekten kotu bir oyun. keza fallout 3 de oyle. new vegasi oynamadim. oyundaki sozde "serbestlik" isin kolayina kacip quest akasini saglayamamaktan baska birsey degil. yani bir tutarsizlik var oyunun genelinde.

oblivion ile aklimda kalan 13-14 yaslarindaki kuzenimin saatlerce oynayip hasta olmasi. sebebide actigi bir orkla abuk subuk sehirdeki herkesi dovmesi kesmesi, tipini begenmedigi npc ye pata kute girmesi. bu oyun console+cocuk oyunuydu kisaca. ha unutmayalim ki oblivion super intelligent ai, diye tanitildi guya ailer kendi islerini yapacakti yanlarina yaklasip konusma dinlesek bile yeni bi quest olacakti. yeah rite.

simdi isteyen savunabilir bu firmayi ama fallout gibi bir seri ile bu kadar sican bir firmanin savunulacak hicbirseyi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Side questler iyiydi ama, guildlerin falan özellikle hırsız ve kiralık katil olanları.

Bir de yanda muhabbet eden 2 npc'yi dinleyince yeni quest alabiliyorsunuz, oyunda olan bir özellik. Gayet de güzel bir özellikti. Çamur atılacak çzelliklere atın da sırf atmış olmak için güzel özelliklere de atmayın
Sosyal ağlarda paylaş

side questlere laf yok zaten gayet başarılı olanlar vardı ama oyunun geneline o başarıyı koyamadılar. thieves guild olayına giremedim, teklifi yapan herif geri giderken arkasından koşup onu kestim ben hayvanlık olsun diye :P

oyunun güzel özelliklerine bok atmıyoruz ki kötüleri söylüyoruz sadece, zaten fazlasıyla yeterli kötü özellik var güzellere bok atmaya gerek yok :P
Sosyal ağlarda paylaş

acı çekmek istiyosan oynarsın tabiki :) oyun biraz fazla hızlı çalışıyor yeni makielerde bide mouselook olayı vs baya hızlı (yada yoktu) ondan klavyeyle oynuyosun el mahkum.

birazdan sam kitlicek konuyu :)

umarım şu level up sistemii azda olsa değiştirirler, milleti min/max a zorluyor ,yok 5 alchemy arttırdım şimdide 5 athletics yapmalıyım vs diye uğraşıyosun yoksa level aldıkça baya zorlanıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Side questler iyiydi ama, guildlerin falan özellikle hırsız ve kiralık katil olanları.

Bir de yanda muhabbet eden 2 npc'yi dinleyince yeni quest alabiliyorsunuz, oyunda olan bir özellik. Gayet de güzel bir özellikti. Çamur atılacak çzelliklere atın da sırf atmış olmak için güzel özelliklere de atmayın

dark brotherhood ve thief guild questlerinin sonundaki twistler main hikayeden daha iyiydi.

yalnız vanilla oblivion rezil bi oyun oldugu gibi, oyunu daha hardcore yapan OOO, veyahut Francesco gibi modlar, birde mageler ezik kalmasın diye üzerine mage modlarıyla cok efsanevi olabiliyordu.

Fallout 3 te keza öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

gecko said:

oblivon bok gibi bir oyundu, fallout eh, new vegas da efsaneydi.

o değilde oyunun adı dalga geçmeye çok müsayit, hani yasak olmadığını bilsem direk yazıcam da sdfsddf bu ne abi skyrim ne lan olay nedir

new vegas ve fallout 3 arasında eh işteden efsaneye geçecek bir fark yok yalnız, sen ikisinden birini anlamamışsın bence
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

gecko said:

oblivon bok gibi bir oyundu, fallout eh, new vegas da efsaneydi.

o değilde oyunun adı dalga geçmeye çok müsayit, hani yasak olmadığını bilsem direk yazıcam da sdfsddf bu ne abi skyrim ne lan olay nedir

new vegas ve fallout 3 arasında eh işteden efsaneye geçecek bir fark yok yalnız, sen ikisinden birini anlamamışsın bence

hardcore mode?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...