Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

60 & microtransaction pahalı. anlayana sivrisinek saz.

Davul zurna az geldi bana. Microtransaction olmayan oyun tam olarak neden ucuz açıklayabilir misin sam? Blizzardın getirdiği sistem baya aşağılık ama oyunu istersen o microtransactiona bulaşmadan oynayabilirsin, tıpkı at zırhına para vermeden bethesda oyunları oynayabileceğin gibi.

Ama onlar oyun içinden ahyle para kıracak, bu bethesdaya haksızlııııık gibi bi argümanın yoktur umarım?
Sosyal ağlarda paylaş

öyle olmayacağını söylediler, göreceğiz. "evet kazığı atacağız ve yiyeceksiniz" deselerdi en azından elimizde spekülasyondan ibaret olmayan, temelli bir veri olurdu. tezek fırtınası bu kesinleşmiş veri üzerinden kopmadı mı diğer örnekte?

zaten son bir sayfadır yazılan her mesaj "sam'i ters köşeye yatıralım" çabasından ibaret değil miydi ki? :)

öm'ye mesajın ilk hali düştüğünü unutmamak lazım alıntı'ya basarken. :p

said:
ne yani, ingame pet ya da kanatli aslan almayinca oynanmiyor mu geri mi kaliyorum.

biraz kafan karışmış sanırım masq. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

60 dolarlık oyunlarda single'ını 30 dolara, multisini 30 dolara satalım, multi oynamayacak adam sadece single alabilsin, single oynamayacak adam sadece multi alabilsin
diyor bazı adamlar.
böyle düşünceler var oyun pazarında.

bunlar ise direk singleı 60 dolara kakalıyorlar.

hakikaten digital purchase'de kutu olmadığı için her oyunun default olarak %10-20 ucuza satılması gerekliydi,
başlarda öyle konuşuluyordu,
ama developerların işine böylesi daha çok geldi, kullanıcıları kek yerine koymayı tercih ettiler.

bilgisayar kullanıcılarının amerika lobilerinde sağlam konumları olsa aslında bu kazıkçı şirketleri ağır davalarla pişman ettirebilmeleri mümkün olurdu ama ne yazık ki tam tersi.

skyrim $60 dolara değecek bir oyun olsa helal olsun derim ama şu şartlar altında $45'den fazla etmez gibi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Sam said:

pahalı ama kılıca kalkana 5$ ödenmeyeceği düşünülürse günümüz standardında heh.

cok talihsiz boyle olacagina inanmak dsasafas.

dlc konusunda horse armor'dan bu yana, ne fallout 3'de, ne de new vegas'da item falan satmadi zaten bethesda. Ayni tarzi devam ettirirlerse, Tamriel'e uzayli falan indirebilirler ama sirf item satma isine girmeme ihtimali yinede yuksek

zaten sektorun en saglam mod communitylerinden birine sahip oyunda item dlc falan... meh
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
30 saatlik main quest iyi çıkarsa 60$ edebilir bence. 20 doları ıvır-zıvır yan görevlere factionlara gitse, ana göreve saat başı 1 dolar filan kalıyor. Gidip bowling oynayınca filan daha çok para veriyoruz yani saat hesabı yapınca.

Ama Oblivion'dan sonra ana görevin kalitesine güvenemiyorum ben. Tribunal'da zirveye çıkmışladı bence, daha iyisi olmazsa olmaz bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...