Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar birşey merak ediyorum, sonuçta bir oyunda olsa elder scrolls'un bir lore var, ama oyunda birşey bana acaip saçma geldi. Biz dragonborn olarak bir ejder ruhuna sahibiz, sıradan bir ölümlü ruhuna değil onu geçtik alduin yenmiş bir varlığız. Bu oyunda mesala nocturnal'la anlaşma yapıyorsun, veya harmenus mora veya molag bal ile bu keko lar benim özümü göremiyormu, bunlar beni, ben ölünce sıradan ölümlü gibi kendi planelerine bind lıyabilceklerini sanıyolar, yalandan bir anlaşma yaptık diye. Buna lore iyi anlayan biri cevap verebilirmi ? , sonuçta oyunda saçma olan çok şey var ama genede merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

"White Wolf" said:

Arkadaşlar birşey merak ediyorum, sonuçta bir oyunda olsa elder scrolls'un bir lore var, ama oyunda birşey bana acaip saçma geldi. Biz dragonborn olarak bir ejder ruhuna sahibiz, sıradan bir ölümlü ruhuna değil onu geçtik alduin yenmiş bir varlığız. Bu oyunda mesala nocturnal'la anlaşma yapıyorsun, veya harmenus mora veya molag bal ile bu keko lar benim özümü göremiyormu, bunlar beni, ben ölünce sıradan ölümlü gibi kendi planelerine bind lıyabilceklerini sanıyolar, yalandan bir anlaşma yaptık diye. Buna lore iyi anlayan biri cevap verebilirmi ? , sonuçta oyunda saçma olan çok şey var ama genede merak ettim.

alduin akatosh'un oğlu, akatosh ise aedra. aedra & daedra'larla ilgili oyunun içinde aynen o isimde bir kitap var açıklayan olaylarını. ama kısacası mehrunes dagon oblivion'da martin septim'in akatosh avatar haliyle kapıştı, senli benli sohbet etseler de palavradan değiller yani özellikle güçlüleri. uesp.net'te de detaylı anlatımlar var.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...