Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

evet dark bros'u yıkınca bütün guard'lar "helal olsun iyi kırdın ağzını adamların" diyor. (tu) ama o yazılan aşamada kararını vermen lazım.

bana hep "bende yapardım ama o gün motor bozuktu evde kaldım" diyip duruyolar.
keşke db ye katılsaymışım dedim yani bari en azından "PSSTT... Hail sithis!" yapıyo guardlar..
Sosyal ağlarda paylaş

1.3 geldi steam'e

General stability improvements
Optimize performance for Core 2 Duo CPUs (PC)
Fixed Radiant Story incorrectly filling certain roles
Fixed magic resistances not calculating properly
Fixed issue with placing books on bookshelves inside player purchased homes
Fixed dragon animation issues with saving and loading
Fixed Y-look input to scale correctly with framerate
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şu Gauldur Amulet questindeki bosslardan biri bana Fus Ro Dah la tek atıyo(200 küsür hp var), ileride bana da upgrade gelicek mi bunun için yoksa force push la mı sınırlı kalıcak?
Gerçi Fus Ro Dah değil başka shout atıyo da ben mi farkedemedim emin değilim. Ama aynı onun gibi efekti vardı, heceleri de yanlış anlamadıysam fus ro dah diyodu.

(Diğer deathlordlar/bosslar filan öyle öldüremedi hiç, onlar normal sarsıyo çok az hasar veriyo anca. Ama bu boss bildiğin shoutla öldürüyo) Bug filan desem değil, hem asıl amulet parçasını aldığımız kısımda, hem de sonra amuleti birleştirmek için gittiğimizde üçünün hayaletiyle dövüştüğümüz kısımda da yaptı bunu.

Hangisiydi tam hatırlamıyorum ama yamulmuyosam kagebunshin atan okçuydu sanırım.
Eğer kullandığı Fus Ro Dah ise bizim shoutlar da böyle damage vermeye başlıycak mı? Değilse o shoutu biz de öğrenicekmiyiz?
Sosyal ağlarda paylaş

kabul edilebilir belki ama sen bunu üst postla alakası olduğu için koymadın sanki yeni bişeymiş gibi koydun bizi etkilemek ve güldürmek için böylece ilgi çekecektin ve tatmin olucaktın ama bizim böyle şeylere karnımız tok arkadaşım bizi böyle şeylerle kandıramazsın burası ciddi bir müessese
iyi forumlar >:|
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...