Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

kitapları okuyan var mı? hepsini okumak istiyorum ama ingame çok bayıyor beni kitap okumak, boğulacak gibi oluyorum ya da sanki kitabı okurken arkadan biri gelip karakterin boğazını kesecek gibi asgfhj. nette manyağın teki çıkarmış mıdır acaba hepsini, browserda güzel okurum.

Daesu said:

rusçusu yokmu bu skyrimin ? gamekeystroeda stockless diyor

bunun rusunda oynamak için de rus ip'si gerekiyor diyorlardı, ondan satmıyorlar herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

arada oyun içinde okuyorum enteresan başlıklı kitapları, güzel oluyor ufak aralar gibi. lore açısından bayağı bilgilendiriyor tarihle ilgili olanlar. morrowind ve oblivion'dan kitaplara da rastlıyorum arada, demin 10 yıl önce okuduğum bir tanesini okudum tekrar. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

kitapları okuyan var mı? hepsini okumak istiyorum ama ingame çok bayıyor beni kitap okumak, boğulacak gibi oluyorum ya da sanki kitabı okurken arkadan biri gelip karakterin boğazını kesecek gibi asgfhj. nette manyağın teki çıkarmış mıdır acaba hepsini, browserda güzel okurum.

ya ben okuyorum bazen dayanamayıp :D UESP de falan vardı kitapları yazanlar emin değilim ama 540 kilo kitabım var kaç tanedir acep
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...